2020-10-31, šeštadienis, 18:18.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 9:18.

Paupio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Šeimos vakaras

2014-05-28, paskelbė Vytautė Garbaliauskaitė
Paupio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Šeimos vakaras

   Patį karščiausią gegužės penktadienio vakarą, gegužės 23-iąją, visi paupiškiai ir svečiai rinkosi Paupio mokyklos-daugiafunkcio centro kiemelyje.

 

Mokiniai sveikino savo tėvelius dainelėmis, šokiais, sveikinimo žodžiais. Skambias dainas paupiais skraidino kaimo mišrus moterų ir vyrų ansamblis bei  senjorai. Turėjome ir svečių – Juškių šeimos kapela iš Rumšiškių. Mums labai malonu, kad jie sutiko švęsti kartu tokią gražią šventę. Tėtis Jonas Juškys yra kilęs iš mūsų krašto, todėl buvo labai malonu klausytis jo prisiminimų apie tai, kaip lankė tą pačią Paupio mokyklą, prisiminė ir pasveikino savo pirmąją mokytoją J. Sabutienę. Svečiai grojo, o mes šokome lietuvių liaudies šokius. Renginį paįvairino Paupio kaimų bendruomenės (pirmininkė Reda Skirmantienė) vykdomas projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Saugaus eismo žaidimus žaidė  visos šeimos: vaikai, tėčiai, mamos.

 

Šventė manome, kad pavyko, nes karštį padėjo įveikti liepų ir beržų pavėsis, nuotaiką patys sau gerą susikūrėme, visi šokome, vaikučiai pabiro po pievą... Taip pasitikome jau beveik ranka pasiekiamą vasarą.

 

Jaunieji korespondentai

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990