2020-08-03, pirmadienis, 22:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:46, leidžiasi 21:27, dienos ilgumas 15:41.

Pagyvenusių žmonių dienos minėjimas Kalnujuose

2019-10-09, Audrius Noreika
Pagyvenusių žmonių dienos minėjimas Kalnujuose

Menas gyventi - nėra prie gyvenimo pridėti daugiau metų, tai menas prie metų pridėti gyvenimą. Prancūzų rašytojas Volteras yra pasakęs: „Kvailiui senatvė - našta, neišmanėliui - žiema, o protingam - auksinė pjūtis“.

 

Gausus būrys Kalnujų seniūnijos gyventojų susirinko į Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimo šventę, kurią organizavo Raseinių rajono kultūros centro Kalnujuose kultūrinių renginių organizatorė Laimutė ir Kalnujų filialo bibliotekininkė Daiva. Renginyje dalyvavo Raseinių literatų klubo „Dubysa“ pirmininkė Danguolė Peckuvienė. Ji paskaitė savo kūrybos eilėraščių iš naujai rengiamos išleisti knygos. Danguolės eilėse jaučiama didelė meilė Raseinių krašto gamtai, kaimui, istorijai ir šiuolaikinėms aktualijoms. Onutė Babonienė pristatė senjorams Trečio amžiaus universiteto (TAU) veiklą ir planus, kvietė dalyvauti universiteto užsiėmimuose. Kalnujiškė poetė Irena Mažintienė paskaitė keletą naujai parašytų eilėraščių. 

 

Dainomis ir muzika visus linksmino Girkalnio liaudiškos muzikos kapela „Gojus“, kuriai vadovauja Sigita ir Antanas Vaitekūnai. Kapelos atliekami kūriniai neleido senjorams nustygti vietoje. Tranki muzika ir mėgstamos dainos, kurias atliko Jolita ir Antanas, kvietė visus pasisukti šokio sūkuryje. Seniūnė Regina pasveikino esamus ir buvusius mokytojus Tarptautinės mokytojo dienos proga.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo ir tiems, kurie palikę nesibaigiančius buities darbus dalyvavo šventėje.

 

Teksto autorė:

RMMVB Kalnujų filialo vyresn. bibliotekininkė D. Myniotienė

Teksto nuotraukos Laimutės Banienės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144