2020-10-21, trečiadienis, 04:40.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Padėkos vakaras gimnazijoje „Jei karalium būčiau...“

2017-02-14, paskelbė Romena Antanavičienė
Padėkos vakaras gimnazijoje „Jei karalium būčiau...“

Vasario 10 dienos vakare gimnazijoje ilgai netilo šventinis šurmulys. Į tradicinį, jau  aštuntąjį padėkos vakarą, kuris šį kartą vadinosi  „Jei karalium būčiau...“, rinkosi geriausi gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėvai, socialiniai partneriai, rėmėjai.

 

Vakaras prasidėjo karališkai, nes raudonu kilimu iškilmingai žengė karalienė Viktorija (Viktorija Usinaitė)  ir karalius Lukas (Lukas Kačiušis).  Jie, lyg  M. K. Čiurlionio karaliai,  atnešė šviesos ir mokslo žiburį.

 

Direktorė, pradėdama šventę, pasidžiaugė 2016 metų sėkmėmis, prisiminė svarbiausius praėjusių metų įvykius. Taip pat priminė (nors kas galėtų pamiršti!), kad vasario 9 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija švenčia gimtadienį ir šis gimtadienis jau 10- tasis. 2007 metais Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinei mokyklai suteiktas gimnazijos statusas.

 

Karaliai džiaugėsi savo karalystėje turėdami  daugybę įvairiose srityse gabių mokinių. Į sceną vienas po kito lipo mokiniai  atsiimti įvairių nominacijų – „Gimnazijos sportininkas ir sportininkų penketukas“, „Gimnazijos istorikas“, „Gimnazijos matematikas“, „Anglų kalbos žinovas“ ir daugelis kitų. Visus nominantus ir pretendentus labai linksmai ir šmaikščiai pristatė patys mažiausieji karalystės gyventojai – priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pirmos klasės mokiniai. Į sceną mokinius lydėjo juos mokantys mokytojai.  Šiemet pirmą kartą „Vilties nominacija“ buvo apdovanoti  9 mokiniai, kuriems iki apdovanojimo ženkleliu „Gimnazijos garbė“ trūko labai nedaug.  Salei griausmingai plojant buvo įteikta ir „Metų pavyzdžio“ nominacija. Ji atiteko Vakarei Jokubauskaitei.

 

Šventės kulminacija – ženklelių „Gimnazijos garbė“  įteikimas. Ženkleliu apdovanojami 3-IV klasių mokiniai 2016 metais besimokę labai gerais įvertinimais. Tai: U. Baukytė, G. Matevičius, A. Baltrušaitis, K. Baltrušaitis, S. Daunoraitė,  A. Norkutė, P. Kisieliūtė, M. Vaznytė, V. Trumpius, I. Mačiulaitytė, K. Dovainytė, A. Gvazdauskas, V. Bytautas, E. Blažys, V. Trumpius, E. Šlinkšytė, D. Klimas, E. Skužinskas, A. Tamulevičiūtė, A. Lukošiūtė, V. Usinaitė ir vien tik dešimtukais besimokanti R. Klimaitė. Direktorė, įteikdama ženklelius mokiniams, dėkojo ir jų tėveliams. Tiek nominantams, tiek  ir ženkleliu apdovanotiems mokiniams įteiktos rėmėjų piniginės premijos.

 

Gerų mokinių rezultatų nebūtų, jei gimnazijoje nedirbtų puikūs mokytojai, jos aplinka nesirūpintų šaunūs darbuotojai. Direktorės padėkos buvo įteiktos 17 mokytojų ir 7 darbuotojams. Ir tai dar ne viskas! Neliko nepastebėti ir socialiniai partneriai, kuriems dėkota už nuoširdų bendradarbiavimą ir rūpinimąsi gimnazijos mokiniais ir vaikais; tėvai, kurių iniciatyvumas, geranoriškumas, idėjų palaikymas ir jų įgyvendinimas įkvepia gimnazijos bendruomenę augti ir tobulėti.

 

Šventinę programą vainikavo grupės „Voiceless“ pasirodymas, užburianti roko klasika nepaliko abejingų, o jei kas netyčia buvo prisnūdęs, pažadino.

 

Dėkojame didžiuliam būriui rėmėjų už tai, kad galėjome sukurti tokią nuostabią šventę. Dėkojame socialinei pedagogei Romenai Antanavičienei ir jos komandai už puikią vakaro idėją ir jos įgyvendinimą.

 

Yra tokie dainos žodžiai: „nors dienai, nors minutei noriu karalium būti...“ Buvom karaliais ir ne vieną minutę, o net keletą valandų! 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990