2020-08-07, penktadienis, 01:26.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:53, leidžiasi 21:19, dienos ilgumas 15:26.

Nubrėžtos bendradarbiavimo gairės su Dubysos ir Varnių regioniniais parkais

2016-06-16, paskelbė www.mano Kelme.lt
Nubrėžtos bendradarbiavimo gairės su Dubysos ir Varnių regioniniais parkais

Birželio 15 d. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre vyko susitikimas dėl bendradarbiavimo tarp Kelmės rajono savivaldybės, Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro bei Dubysos ir Varnių regioninių parkų. Birželio pradžioje toks susitikimas buvo surengtas su Tytuvėnų ir Kurtuvėnų regioninių parkų direktoriais.

 

 

Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė kalbėjo, kad siekiant suaktyvinti turizmą Kelmės rajone, norima bendradarbiauti su regioniniais parkais, rengti ir įgyvendinti bendrus projektus, bendrus turizmo maršrutus, geriau supažindinti turistus su konkrečiais maršrutais.

 

 

Tad šie planai ir numatomos darbų gairės aptartos su visų keturių į Kelmės rajoną įeinančių regioninių parkų atstovais. Šio susitikimo metu Varnių regioninio parko direktorė Irena Zimblienė ir Dubysos regioninio parko direktorius Vygantas Kilčauskas supažindino su parkuose atliekamais ir numatomais teritorijų tvarkymo darbais, vykdomais projektais, tyrimais. Kalbėta apie galimus bendrus turizmo maršrutus, poilsiaviečių priežiūrą.

 

 

Kelmės rajono savivaldybės mero Vaclovo Andrulio nuomone, pagrindinė problema yra keliai, žvyrkeliai nėra patrauklūs turistams. Išsprendus infrastruktūros problemą, maršrutai tarp regioninių parkų susijungtų geriau.

 

 

 Kelmės rajono savivaldybės administracijos informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144