2020-10-22, ketvirtadienis, 09:33.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Nemakščių bendruomenės namai suspindo

Nemakščių bendruomenės namai suspindo

Gruodžio 15 d. 15 val. bendruomenės aktyvas, NBS neformali jaunimo grupė ir mūsų mažieji draugai kvietė visus į bendruomenės namus puošti Kalėdų eglės, žaisti, kepti sausainius bei jų skanauti.

 

Tą popietę į bendruomenės namus užeiti viliojo sklindantis malonus kepamų sausainių ir pyragų aromatas bei vaikų skardus juokas. Visą popietę visi turėjo ką veikti: kas kepė, kas žaidė, kas eglutę kieme puošė savomis rankomis pagamintais žaisliukais, kas girliandą po pastoge karstė, kas bendruomenės viduje konstravo žaliaskarę kitaip, kas rūpinosi šventinio stalo serviravimu. Tiek visi įsisukome į malonių širdžiai darbų verpetą, kad net nepajutome, jog lieka tik keletas minučių iki žadėtos ir planuotos eglės įžiebimo kieme ceremonijos. Suskubome visi maži ir dideli (o mūsų buvo tikrai daug) į lauką skaičiuoti iki trijų, kad visų taip puošta ir puoselėta žaliaskarė bei bendruomenės nameliai suspindėtų įvairiaspalvėmis, šventinėmis lemputėmis. Įsileidus tiek daug šviesos ir gėrio į savo akis ir širdis, paklausius bendruomenės pirmininkės Linos adventinių ir kalėdinių palinkėjimų, visi buvome kviečiami į vidų skanauti ką tik iškeptų sausainių, gerti karštos arbatos, vaišintis obuoliais ir sakyti vienas kitam tik gražius žodžius.

 

Šią popietę nė vienas neskubėjo eiti namo... Visų akyse spindėjo laimė, o organizatorių širdyse tvyrojo ramybė, tikėjimas ir džiaugsmas. Gera matyti ir pajausti, kad tavo darbo vaisiais ir užmojais džiaugiasi vis daugiau žmonių, o ypač vaikai, nes jie nemoka meluoti...Vaikų akys ir šypsenos viską pasako - jiems čia gera, smagu ir jauku.

 

Tai, kas eina iš širdies, širdį ir pasiekia. [Dž.Dž.Pajetas]

 

Kad įvyktų šis renginys, už žaliaskarę eglę nuoširdžiai dėkojame Nemakščių seniūnijos seniūnui R. Laugaliui, už nuostabią girliandą, kuri puošia mūsų namelius - Danutei Mačėnienei, už neapsakomo skonio sausainius - I. Bertašienei, R. Pratašienei, V.Butkienei, už namelių šilumą - G. Vaičienei. Taip pat dėkojame ir visiems kitiems, prisidėjusiems, kad ši popietė būtų pati nuostabiausia. Tariame nuoširdų AČIŪ...

 

Lina Mejerienė,

Nemakščių bendruomenės pirmininkė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990