2020-09-22, antradienis, 23:23.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:19, leidžiasi 19:27, dienos ilgumas 12:8.

Mokytojai pasveikinti jų profesijos dienos proga

2019-10-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Mokytojai pasveikinti jų profesijos dienos proga

Rajono pedagogai Tarptautinę mokytojų dieną paminėjo Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje.

 

Jau šventės pradžioje pakilia nuotaika visus uždegė grupė „The Voiceless“. Po jos programos Savivaldybės meras Andrius Bautronis pasveikino mokytojus jų profesijos dienos proga vaizdo įraše iš ekrano, nes buvo išvykęs į komandiruotę ir negalėjo dalyvauti renginyje. Tradicines mero padėkas net 32 rajono mokytojams, šiemet pasiekusiems geriausių rezultatų, įteikė vicemeras Kęstutis Užemeckas, Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausieji specialistas Asta Pagarauskaitė, Danutė Vizbarienė ir Jonas Tamošaitis.

  

Gražius žodžius pedagogams skyrė ir Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius, įteikęs padėkas su savo padėjėjais Skaidrute Žuvelaitiene ir Algimantu Mieliniu keturiems pedagogams, taip pat Seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos Janina Jasiulienė ir Vaida Trumpiūtė.

  

Buvo pasveikintas ir Šaltinio progimnazijos istorijos mokytojas Arnas Zmitra. Šiemet tapusiam švietimo reformos pradininkės, mokslininkės Meilės Lukšienės premijos laureatui mero pavaduotojas K. Užemeckas įteikė rožių puokštę.

 

                                                                                                                             Raseinių raj. savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144