2020-11-26, ketvirtadienis, 17:20.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:26, leidžiasi 16:10, dienos ilgumas 7:44.

Maironio parke pagerbti Raseinių rajono abiturientai

Maironio parke pagerbti Raseinių rajono abiturientai

Antradienį Maironio parke pagerbti aukščiausiais balais brandos egzaminus išlaikę Raseinių rajono abiturientai ir juos parengę mokytojai. Šiais metais Raseinių rajone šimtukų kaip niekad daug, jų turime net 27.

 


Aukščiausius įvertinimus už brandos egzaminus gavusius abiturientus sveikino ir padėkos raštus įteikė meras Andrius Bautronis bei tarybos narė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Dovile Lukminaite. Taip pat šventės metu įteiktos atminimo dovanos abiturientus ruošusiems mokytojams, kurie savo žiniomis ir išmintimi padeda mokiniams pasiekti geriausių rezultatų. Simboliška, tačiau kaip tik šiandien taryba patvirtino apdovanojimų už brandos egzaminus skyrimo tvarką, pagal kurią abiturientui už kiekvieną gautą šimto balų brandos egzaminų įvertinimą skiriama 100 eurų suma. Tad džiaugiamės, kad visi abiturientai bus apdovanoti piniginėmis premijomis.

 


„Mieli abiturientai, jūs esate mūsų dabartis ir ateitis. Ačiū jums, jūsų tėveliams ir mokytojams už tai, kad vedė jus ten, kur dabar esate – ties aukščiausia 100 balų riba“, – kalbėjo rajono Savivaldybės meras Andrius Bautronis. Prie padėkos žodžių prisidėjo ir vicemeras Kęstutis Užemeckas, kuris Raseinių krašto abiturientams linkėjo kuo didžiausios sėkmės žengiant į naują gyvenimo etapą. Tarybos narė Dovile Lukminaite sveikino abiturientus ir linkėjo drąsiai siekti savo tikslų ir svajonių.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990