2018-07-20, penktadienis, 11:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:21, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 16:31.

M. Mikolaitis - tarptautinių ugniagesių varžybų Lenkijoje nugalėtojas !

Birželio 21-23 d. Torunėje (Lenkijos Respublika) vyko Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo tarptautinės varžybos.  Jose dalyvavo per 200 dalyvių iš 15 šalių.  Lietuvai atstovavo 15 ugniagesių gelbėtojų iš Šiaulių, Raseinių, Alytaus ir Panevėžio.

21-22 d. jie rungėsi FCC (firefighter combat challenge – stipriausiojo ugniagesio rungtyje).  Joje Lietuvos komanda, susumavus tris geriausius laikus, tapo nugalėtoja – Modestas Mikolaitis (Raseiniai), Andrius Ašmontas (Šiauliai),  Andrius Vitkevičius (Alytus).

Modestas Mykolaitis pelnė ir absoliutaus nugalėtojo vardą asmeninėje įskaitoje.  O šiose varžybose dalyvavusiam  ugniagesiui savanoriui iš Joniškio Sauliui Norušaičiui, pavyko nugalėti varžovus vyresnių nei 40 metų amžiaus grupėje. Šiaulietis Rolandas Orda nugalėjo vyresnių nei 45-erių metų dalyvių amžiaus grupėje. Be to, Saulius Norušaitis ir Rolandas Orda nuskynė laurus  duetų kategorijoje per 40 metų  amžiaus grupėje.

Laimonas Kivilius (Šiauliai) ir Darius Adomaitis (Joniškis) užėmė 3-iąją vietą duetų kategorijoje per  40 metų amžiaus grupėje. Trečiąją vietą mišrių duetų kategorijoje pelnė  šiauliečiai Andrius Ašmontas ir Regina Bartkutė. Modestas Mikolaitis (Raseiniai) ir Andrius Vitkevičius (Alytus)  laimėjo 3-iąją vietą duetų kategorijoje iki 40 metų amžiaus.

Lietuvos rinktinė komandinėje estafetėje užėmė 2-ąją vietą – Andrius Ašmontas (Šiauliai), Saulius Norušaitis  (Joniškis), Gintautas Samauskis  (Akmenė), Modestas Mykolaitis (Raseiniai), Andrius Vitkevičius (Alytus).

O  birželio 23 d. vykusioje TFA (toughest firefighter alive – ištvermingiausio ugniagesio rungtyje), kurioje lietuviai dalyvavo pirmąjį kartą, medalius pelnė Šiaulių ugniagesiai –  Darius Adomaitis laimėjo 2-ąją vieta vyresnių nei 40 metų amžiaus kategorijoje (10 vieta bendroje įskaitoje), Saulius Norušaitis užėmė 3-iąją vietą vyresnių nei 40 metų amžiaus kategorijoje, o 1-ąją vietą iškovojo Rolandas Orda vyresnių nei 45 metų amžiaus kategorijoje.  Šiaulių atstovai komandinėje įskaitoje užėmė 3-iąją vietą.