2020-10-21, trečiadienis, 05:34.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Lyduvėnų bendruomenė įgyvendino projektą „Mes vasaros vaikai“

2020-08-31, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
 Lyduvėnų bendruomenė įgyvendino projektą „Mes vasaros vaikai“

Šių metų rugpjūčio 17-21 dienomis Lyduvėnų kaimų bendruomenė įgyvendino savivaldybės lygmens projektą-vaikų vasaros užimtumas. Dieninė vasaros stovykla „Mes vasaros vaikai“ finansuota iš Raseinių savivaldybės biudžeto, švietimo ir ugdymo programos lėšų.

 

Dieninė vasaros poilsio stovykla  organizuojama Lyduvėnų bendruomenėje pirmą kartą. Tai projektas, skirtas vaikų vasaros užimtumui. Vaikams vasaros  užimtumą organizavo  bendruomenės pirmininkė Janina Vileikienė. Kartu stovykloje dirbo pedagogė Ingrida Mitrijevienė ir Lyduvėnų gidė - pedagogė Ligita Mitkevičienė.  Vykdydami šį projektą siekėme užtikrinti sportinį, meninį užimtumą, stiprinti vaikų emocinę, socialinę, fizinę sveikatą, tikslingai praleisti laisvalaikį.

 

   Vasaros stovykla - tai puiki galimybė vaikams turiningai praleisti laiką, patirti gerų emocijų, išlaisvinti savo vaizduotę edukacijų metu. Nors vasara nešykštėjo kaitros, o kartu ir lietaus, stovyklos programą pavyko sėkmingai įgyvendinti.

 

  Stovykloje pramogavo 15 vaikų. Stovyklautojams pirma diena parsidėjo pažintine ekskursija po Lyduvėnų mietelį ir jo lankytinas vietas. Ekskursiją vedė Lyduvėnų gidė Ligita Mitkevičienė. Vaikai džiaugėsi  muilo burbulų fiesta, piešė  kreidelėmis, žaidė  linksmus žaidimus.

 

   Antroji stovyklos diena prasidėjo nuo meninių potyrių. Edukacija su „Menai ir Monai“ studija. Vaikai noriai įsitraukė į piešimo ant akmenukų veiklą ir teptuku išlaisvino savo vaizduotę. Po meniškos veiklos vasariškai šilta diena leido pasidžiaugti  maudynėmis Dubysos upėje.

 

   Sveikuoliškų saldainių ir kokteilių gamyba, degustacija prasidėjo trečioji stovyklos diena. Pradinių klasių mokytoja Ingrida Mitrijevienė su vaikais aptarė  kokteilių naudą mūsų organizmui, vaikų mėgstamas rūšis. Išsiaiškino jog vaisių-daržovių ar pieno kokteilis gali būti puikūs pusryčiai ar net soti vakarienė. Tad nieko nelaukdami vaikai juos gamino ir  ragavo. Bitininkė Alma Kemežienė vaikams pravedė edukaciją, kaip pasigaminti sveikuoliškus saldainius iš medaus. Vaikai patys rinkosi ingridientus ir gamino mėgstamo skonio, rankų darbo medaus saldainius.

 

   Bendruomenės  namų stadione prasidėjo  ketvirtoji - sportinė stovyklos diena. Vaikai stiprino žinojimą apie fizinio aktyvumo svarbą. Įdomiomis sportinėmis veiklomis ir žaidimais skatinome vaikų fizinį aktyvumą, komandinį darbą, teigiamus asmeninius santykius. Žaidėme  stalo ir lauko aktyvius komandinius žaidimus, išmėginome savo jėgas sportinėse futbolo, krepšinio, stalo teniso, šaškių varžybose. Už aktyvų dalyvavimą komandos buvo apdovanotos atminimo dovanelėmis.

 

    Stovyklą baigėme nuotaikingomis akimirkomis Radailių Dino parke ir maudynėmis Baltijos jūroje. Vaikai nusipelnė pramogų!

 

    Nuoširdus ačiū visiems prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo ir veiklų įgyvendinimo.

 

Bendruomenės pirmininkė Janina Vileikienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990