2020-10-25, sekmadienis, 06:51.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:23, leidžiasi 17:06, dienos ilgumas 9:43.

Lyderystės mokykla Šiluvos gimnazijoje

2015-11-23, paskelbė www.mano Radviliskis.lt
Lyderystės mokykla Šiluvos gimnazijoje

Šeduvos gimnazijos Lyderystės mokyklos mokinių komanda lapkričio 13, 14 dienomis dalyvavo  Raseinių rajono Šiluvos gimnazijos  mokinių tarybos organizuotame respublikiniame projekte ,,Mes galime...“. Projekto veiklose taip pat dalyvavo Raseinių rajono Betygalos Maironio gimnazijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir Raseinių rajono Girlaukio pagrindinės mokyklos komandos.

 

 

Prieš septynerius metus gimė idėja surengti savaitgalio stovyklą aktyviems, kūrybingiems, lyderio savybių turintiems mokiniams. Puikiai pavykęs pirmasis susitikimas, paskatino mokytojus ir toliau įgyvendinti šią idėją. Ši veikla išaugo į tęstinį respublikinį projektą ,,Lyderystės mokykla“. Neseniai prie šios veiklos prisijungė ir Raseinių Šiluvos gimnazijos mokinių komanda, nes gimnazijoje įgyvendinamas panašus respublikinis projektas ,,Mes galime..“.

 

 

Renginio metu mokiniams buvo suorganizuota ekskursija po Tytuvėnų vienuolyną ir bažnyčią, orientacinės varžybos po Šiluvos miestelį. Dirbdami komandose mokiniai parengė muzikinius – literatūrinius prisistatymus, pildė komandų CV, išbandė savo jėgas protų mūšiuose.  Vakare į paskaitas ,,Ką reikia žinoti stojant į Lietuvos aukštąsias mokyklas“ ir ,,Jei nori tapti karininku, tai...“ kvietė A. Stulginskio universiteto atstovas Antanas Girčys. 

 

 

Mokiniai  ne tik tobulino lyderystės įgūdžius, ugdė karjeros planavimo bei sprendimų priėmimo kompetencijas, bet ir linksmai leido laiką sporto salėje, sprendė šaradas. Pagrindinis užsiėmimų tikslas: dirbant bendradarbiaujančiose grupėse ir individualiai, ugdytis bendradarbiavimo ir vadovavimo, lyderystės įgūdžius. Mokytis spręsti kylančius klausimus ir problemas komandoje, klausyti ir išgirsti kitų nuomones, gerbiant kitus išsakyti savąją, skatinti tarpusavio toleranciją ir pagalbą, kūrybiškai atlikti įvairias užduotis. Linksmai ir naudingai praleistas savaitgalis paliko mokiniams malonių įspūdžių ir prisiminimų.

 

 

                                                                                                            Šeduvos gimnazijos specialioji pedagogė Aušra Mickutė


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990