2020-10-28, trečiadienis, 20:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:29, leidžiasi 17:00, dienos ilgumas 9:30.

Liberalų nauda Raseiniams - stabilumas ir skaidri veikla (6)

Liberalų nauda Raseiniams - stabilumas ir skaidri veikla

Naujausioje respublikinėje apklausoje Liberalų sąjūdis - jau antroje vietoje. Ką reiškia toks rinkėjų pasitikėjimas rinkimų išvakarėse? Tik viena - žmonės pradėjo suprasti, kad liberalai yra stabiliausia politinė jėga. Savo politinėmis nuostatomis ir požiūriu į žmones. Jie nešokinėja nuo vieno kraštutinumo prie kito, kaip kairieji. Nevadina priešais tų, kurie nepritaria jų nuomonei, kaip radikalūs dešinieji. Ir nesvaičioja nerealių pažadų, kurių vėliau nepildo, kaip pora populistinių partijų.

 

 

 

Liberalai ištikimi savo vertybėms

Antanas Guoga mano, kad liberalai Raseiniams visų pirma reikalingi dėl to, kad gali užtikrinti realų proveržį. Tiek viso rajono, tiek jų gyventojų gerovėje.

 

“Čia reikalingas liberalų sveikas protas ir vertybės: pagarba piliečiui ir jo orumui, įstatymų laikymasis, skaidrumas ir nesitaikstymas su korupcija, realios sąlygos žmonėms dirbti ir užsidirbti. Man svarbu, kad kuo daugiau problemų žmonės galėtų spręsti patys, o valdininkai jiems tik padėtų, o ne trukdytų. Rajono gyvenime reikia kuo mažiau biurokratijos dalyvavimo”,- sako europarlamentaras.

 

Tačiau A. Guoga įsitikinęs, kad toks proveržis įmanomas tik atsisakius visur matomo nomenklatūrinio mąstymo.

 

“Pavienės, prieš rinkimus į šviesą ištraukiamos rajonų "vadukų" istorijos su telefoniniais pokalbiais, atspindi visos Lietuvos problemą. Parodo aukštą korupcijos lygį daugelyje rajonų, požiūrį į kiekvieną iš mūsų. Raseiniams, kaip ir daugeliui Lietuvos miestų, reikia didelių permainų keičiant ne tik savivaldos atstovų, bet ir visų politikų mąstymą, požiūrį į piliečius, skaidrumą. Matome, kad dabartinė sistema neveikia. Mūsų miestams reikalingi kitokie - atviri, objektyvūs ir žmonėms dirbantys bei jiems atskaitingi lyderiai”,- žodžių į vatą nevynioja A. Guoga.

 

 

Liberalai tariasi su žmonėmis

Petras Auštrevičius pritaria, kad liberalai savivaldoje, o ir visur kitur, nori ir gali sumažinti biurokratiją, vis dar vešintį popierizmą. “Tai viena.  Antra – aktualiausi miestui ar regionui sprendimai turi būti priimami pasitariant su mūsų vietos bendruomene, atsiklausiant ir įsiklausant į gyventojų nuomonę. Savivaldybės durys visada turi būti plačiai atvertos”, - sako europarlamentaras P. Auštrevičius.

 

Trečia, dėl ko verta pasitikėti liberalais - jie įrodė galintys sudaryti palankiausias sąlygas vietos gyventojams greičiau ir paprasčiau įgyvendinti savo iniciatyvas, lengviau pradėti ar plėtoti verslą.


“Liberalai tiek būdami šalies valdžioje, tiek regionuose aiškiai pademonstravo, kad laikosi pagrindinio principo - valdžia pirmiausia turi netrukdyti ir padėti žmonėmis visomis išgalėmis”,- teigia Petras Auštrevičius.

 

Antanas Guoga neabejoja - rajonui reikalingas liberalų sveikas protas ir vertybės: pagarba piliečiui ir jo orumui, įstatymų laikymasis, skaidrumas ir nesitaikstymas su korupcija, realios sąlygos žmonėms dirbti ir užsidirbti.

 

“Naujoji liberalų politikų karta į rinkimus Raseiniuose eina ne pažadais, o patirtimi klotu keliu. Jie eina ne apsirūpinti, jie jau yra susikūrę savo gyvenimą. Jie eina į politiką tam, kad Raseiniai ir po 10, ir po 30 metų būtų ne prastesni, o tik gražesni ir patrauklesni”,- pabrėžia Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Kodėl turėtumėte balsuoti už Arną Zmitrą?

Nenormalu, kad be partinio bilieto ir šlavėju nebegali dirbti

Pagrindinis stabdis kūrėjams – politikų mąstymas

Raseinių jaunimui ir liberalams pabodo korumpuota politika

Raseinių liberalai: Raseinių krašto žmonių darbštumas turi būti įvertintas!

Nori padėti Raseinių žmonėms - nebijok drąsių žingsnių!

Veiklios moterys spėja ir šeima rūpintis, ir darbo vietas kurti

Liberalų sąjūdžio komanda - atgaivinsime Raseinių kraštą!

R.Kunickas: Raseiniuose kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek Kaune ar Vilniuje

Saulius Matelis: esu žemaitiškai užsispyręs siekti tikslo

 

Politinė reklama, apmokėta iš politinės partijos „Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

To Stebina 2015-02-26 20:25:04 IP: 86.38.2.147

Tau iki p.Kunicko toli....toli.Ne pliotkus rašyk,bet teisybę.Jis vertas tarybos nario vietos.Jis naudos tikrai neieško iš mandato.

 

To klausimui 2015-02-26 19:51:28 IP: 86.38.183.93

Kas išpardavė Raseinių paštą visi žino.Partijos pasidalino.

 

to Stebina 2015-02-26 10:27:49 IP: 78.62.43.48

Ar kėdė svyla, kad toks jautrus?

 

Atsakymas 2015-02-26 10:05:10 IP: 78.62.43.48

Tai sportuok daugiau, išliesėsi ir prasilenksi :)

 

Stebina 2015-02-26 09:58:28 IP: 78.62.247.176

sis Kunicko," Bilderio",buvusios NS daktaru ir ypac dvieju MACIUKEVICIU aljansas...Pasirodo,kad Kunickas eilinis menkysta ir melagis...sakyti,kad jo imones visi darbotuojai uzdirba tiek kiek ir didmesciose mazu maziausiai nieksiska...

 

Klausimas 2015-02-26 09:48:57 IP: 213.252.244.3

Kodėl ir kam pardavėte Raseinių paštą, skaidrieji? Dabar į paštą eiti, tai reikia išliesėjusiam būti, kitaip neprasikeisi tiek mažai vietos.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990