2019-01-17, ketvirtadienis, 17:50.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:45, leidžiasi 16:36, dienos ilgumas 7:51.

Konkurso „Kalėdiniai Raseiniai 2017“ laureatai

2018-01-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Konkurso „Kalėdiniai Raseiniai 2017“  laureatai

Baigėsi tradicinis Kalėdinis konkursas „Kalėdiniai Raseiniai -2017“  

Džiugu, kad rajono gyventojai taip aktyviai dalyvauja šiame konkurse. Tai labai didžiulė dovana ir įvertinimas. Šiemet sulaukėme 155 darbų, kuriuos pateikė 68 dalyviai. Vienas dalyvis gali pateikti keturis darbus. Nors daugiausia sulaukiame nuotraukų, bet gavome ir kelis filmukus, mažųjų dalyvių piešinius. Labai gražiais karpiniais konkursą praturtino kaimo bibliotekos. Konkurso darbus galima pažiūrėti www.facebook.com/Raseiniai.lt.

 


Konkurso „Kalėdiniai Raseiniai 2017“  laureatai – Nojus Alijauskas, Rita Milašienė, UAB „Prabauda“, Vida Mačiulskienė, Angelė Šarkienė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija ir bibliotekininkė Birutė Mickienė. Raseinių krašto žmonės išrinko savo laureatą. Tai Virgį Užmedzkį. Jo konkursui pateiktas filmukas sulaukė per 500 „:patinka" ir buvo peržiūrėtas net 64 tūkstančius kartų. Per visą šio konkurso laiką tokio palaikymo niekas nebuvo sulaukęs.


Konkurso laureatai apdovanojami rėmėjų įsteigtais prizais. Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiau padėkomis apdovanotos Raseinių „Saulutės"  lopšelio darželio „Saulučių“, „Žiogelių“, „Vabaliukų“, „Šnekučių“, „Pabiručių“, „Žvirbliukų“, „Pelėdžiukų“, „Boružėlių“, „Bangelių“, „Žirniukų“, „Lietaus lašelių“, „Bitučių“ ir „Vyturiukų“ grupės ir jų auklėtojos. Seimo nario padėkos taip pat įteiktos „Liepaitės“ lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ ir „Boružėlių“ grupėms ir jų auklėtojoms, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 4c, 3a, 4a klasės mokiniams, jų tėveliams ir auklėtojoms.


Konkurso organizatoriaus simboliniais prizais apdovanojami Jūratė Jurgelevičienė, Všį Raseinių dienos užimtumo centras „Vilties takas“ ir Sonata Petravičienė.
 

„Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dalyvavote konkurse, kūrėte ir puošiatės. Jūsų kasmet vis gausesnis dalyvavimas man labai svarbus. Tad tikiuosi, kad dalyvausite ir kitame konkurse“

 

konkurso „Kalėdiniai Raseiniai 2017“ organizatorius Airinas Jermolajevas.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144