2020-01-29, trečiadienis, 04:36.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:27, leidžiasi 17:00, dienos ilgumas 8:32.

Konferencija neįgaliesiems

2019-08-26, Rolandas Baltrušaitis, direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams
Konferencija neįgaliesiems

Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras įgyvendindamas Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamą projektą „Padedu sau – padedu kitiems“ rugpjūčio 21 d. organizavo konferenciją „Techninės pagalbos priemonės ir jų naudojimas“.

 

Jos metu Raseinių socialinių paslaugų centro specialistės susirinkusiesiems pateikė daug naudingos ir aktualios informacijos. Vyresnioji socialinė darbuotoja Irma Vaivarienė kalbėjo apie integralios pagalbos ir dienos socialinės globos paslaugas. Neįgalieji buvo supažindinti, kam ir kada šios paslaugos gali būti teikiamos, kokia šių paslaugų sudėtis, kiek tenka mokėti už paslaugas. Specialistė kompensacinei technikai Sigita Kvietkauskaitė pateikė informaciją apie techninės pagalbos priemones neįgaliesiems, paaiškino, kas šias priemones gali gauti, kur kreiptis dėl jų gavimo, kokie reikalingi dokumentai. Viešnios mielai atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

 

Vėliau kineziterapeutė Daiva Banienė pratęsė temą apie kompensacinės technikos priemones, paaiškino kaip teisingai jas pasirinkti, kaip naudoti. Neįgalieji dalinosi praktiniais patarimais apie vienokių ar kitokių priemonių naudą, domėjosi naujovėmis ir galimybėmis palengvinti negalios sukeltus judėjimo ar apsitarnavimo sunkumus.

 

Neįgalieji dėkodami sveikatingumo organizatorei Irenai Perminienei už iniciatyvą organizuojant šią konferenciją pripažino, kad specialistų suteikta informacija ir pačių neįgaliųjų bei jų artimųjų aktyvus domėjimasis gali ženkliai pagerinti neįgaliųjų gyvenimo kokybę.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144