2019-09-17, antradienis, 16:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:08, leidžiasi 19:42, dienos ilgumas 12:34.

Kokie minkšti baldai ir kėdės turėtų atsirasti jūsų namuose?

2019-06-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kokie minkšti baldai ir kėdės turėtų atsirasti jūsų namuose?

Namai, tai ramybės oazė, kurioje po sunkios dienos galite pasislėpti nuo visų slegiančių rūpesčių. Tačiau tai ne tik poilsiui skirta erdvė, bet ir susibūrimų vieta. Vakarais, kai visi namiškiai grįžta po dienos darbų ir mokslų, smagu dalintis įspūdžiais ir akimirkomis. Na, o koks savaitgalis be grupės draugų ir vakarėlių šurmulio. Tačiau, kad norėtųsi pasikviesti draugus ar vakarus leisti drauge su šeima, be galo svarbu minkšti baldai namuose.

 

Baldų išdėstymas kambaryje padės sukurti norimą atmosferą. Žinoma, sunku įsivaizduoti namus be kėdžių, fotelių ar sofos. Jie suburia žmones ir palengvina bendravimą, juk taip gera susėsti prie vieno stalo ar susirangyti ant minkštos sofos. Tad šiame straipsnyje patarsime kokios kėdės geriausiai tinka jūsų namams.

 

Kėdžių ir baldų pasirinkimas

Kėdžių pasirinkimas platus, nuo sėdmaišių iki baro kėdžių, jums tereikia atrasti, kokie baldai geriausiai tinka jūsų namams.

 

Sėdmaišiai - puiki alternatyva foteliams ir sofoms. Juos paprasta perkelti į kitą vietą ar nenaudojant padėti po lova. Be to, tai gali būti ne tik patogi vieta ištiesti kojas, bet ir stilinga interjero detalė.

 

Baro kėdės - vis populiarėjant kompaktiškiems studijos tipo butams, atsisakoma tradicinio pietų stalo. Daug paprasčiau naudotis mažai vietos užimančiu baro stalu ir kėdėmis. Žinoma, šis variantas nėra pats patogiausias, jei mėgstate ilgas vakarienes su draugais ir šeima.

 

Supamos kėdės - turbūt vis dar pamenate, kaip skubėdavote pas senelius, kad galėtumėte pasisupti supamoje kėdėje. Supami krėslai grįžta į madą! Kėdę statykite tiek terasoje, kur su arbatos puodeliu galėsite stebėti saulėlydžius, tiek svetainėje žiūrint televizorių. Tai patogus ir stilingas baldas, kuriuo pagyvinsite namus.

 

Kėdės ir minkšti baldai Senukai parduotuvėje

Senukai.lt platus minkštų baldų ir kėdžių pasirinkimas. Mūsų parduotuvėje rasite sėdmaišių, supamų krėslų, baro bei kitokių kėdžių. Mes siūlome naujausias ir visų pamėgtas baldų kolekcijas, iš kurių tikrai atrasite tai, kas tiks jūsų namams. Be to, Senukai parduotuvėje visuomet žemos kainos ir neįtikėtini akcijų pasiūlymai. Tad suskubkite atsinaujinti namus senukai.lt parduotuvėje!


Foto: Pexels.com

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144