2020-09-18, penktadienis, 18:53.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:11, leidžiasi 19:38, dienos ilgumas 12:26.

Keturi diplomantai piešinių konkurse „Kitoks pavasaris“

2020-07-03, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Keturi diplomantai piešinių konkurse „Kitoks pavasaris“

Karantino laikotarpiu Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba ir dailės mokytojų metodinis būrelis organizavo rajoninį piešinių konkursą „Kitoks pavasaris“. Šis konkursas buvo skirtas 5-12 klasių mokiniams.Šio konkurso tikslas buvo mokinių, kurie dėl visuotinės pandemijos atsidūrė karantino ar saviizoliacijos režime, užimtumo didinimas, skatinant juos daugiau laiko praleisti piešiant, vaizduojant, fantazuojant, domintis gamtos reiškiniais, pavasario šventėmis, suteikti galimybę išreikšti savo emocijas ir naujas patirtis, kurios atsiranda dėl nuotolinio mokymosi iššūkių ir galimybių, perteikti savo saugaus elgesio pandemijos metu žinias.

 

Konkursui buvo pateikti net 88 kūriniai iš rajono mokyklų. Mokiniai, panaudodami įvairias technikas, kūrė darbus tema „Kitoks pavasaris“. Kūrėjų darbai buvo eksponuoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos svetainėje.

 

Šis konkursas buvo sėkmingas net keturiems Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jauniesiems menininkams. Medėja Vaitkevičiūtė (11 m.) 5-6 klasių grupėje užėmė pirmąją vietą. Sėkmė nusišypsojo ir Indrei Griciūtei (12 m.), laimėjusiai II-ąją vietą toje pačioje amžiaus grupėje. 7-8 klasių grupėje – du diplomantai: Jonė Klimaitė (13 m.) užėmusi I- ąją vietą  ir Džiugas Micevičius (13 m.) laimėjęs III-ąją vietą.

 

Malonu, kad konkurso dalyviai suteikė ne tik galimybę pasigrožėti puikiais kūrybiniais darbais, bet ir galimybę pasidžiaugti puikiais rezultatais.

 

Teksto ir nuotraukų autorė: RRKC studijos (dailės) vadovė Dalia Rapalytė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144