2020-10-22, ketvirtadienis, 09:35.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Karaoke popietė Nemakščių bendruomenės namuose

Karaoke popietė Nemakščių bendruomenės namuose

Kiekvieną antradienį Nemakščių bendruomenės santalkos Neformalios jaunimo grupės savanoriai stengiasi pradžiuginti savo mažuosius draugus jei ne žaidimų gausa, tai įdomių filmų peržiūra (kur visi gali pasijusti tarsi kino salėje), teniso varžybomis, įvairių darbelių užsiėmimais. Taip siekiama įtraukti jaunus žmones į bendruomenišką veiklą, skatinti juos linksmai ir turiningai praleisti savo laisvalaikį, propaguoti savanorystės idėjas, aktyvinti kaimo jaunimo užimtumą.

 

 

Šių metų sausio 26 d. Nemakščių bendruomenės namuose vyko Neformalios jaunimo grupės organizuojama Karaoke popietė. Po pamokų miestelio jaunimas skubėjo atsipalaiduoti ir bent trumpam atitrūkti nuo mokslų. Nors diena buvo lietinga ir šalta, bet įėję į bendruomenės namus pasijautėme lyg namuose, kur buvo gera, jauku ir šilta. Visų veiduose matėsi šypsenos ir gera nuotaika, buvo linksma ir truputėlį kai kam nedrąsu pradėti Karaoke popietę. Jaunųjų savanorių padrąsinti mažieji, popietei įsibėgėjus, atskleidė visus savo dainavimo talentus ir artistiškus gabumus. Dainuoti norėjo visi susirinkusieji: tiek mažieji mūsų draugai, tiek jaunimas. Įvairias karaoke dainas traukė ir mažesni, ir vyresni, būrėsi duetai ir pavieniai atlikėjai, prie dainorėlių atsirado ir šokėjai. O kiek aplodismentų kiekvienas sau „susižėrė“...

 

Po šitokių nuostabių pasirodymų bendruomenės pirmininkė Lina visus pakvietė pasidalinti įspūdžiais ir atsikvėpti prie garuojančio arbatos puodelio. Visi susėdę prie bendro stalo gėrėme karštą arbatą, vaišinomės skanėstais, daug kalbėjomės. Na, o po to šiltai apsirengę skubėjome laukan palepinti duonos trupiniais maisto ieškančių paukštelių skraiduolių.

 

Popietė buvo puiki. Už pagalbą vykdant įvarius renginius, už rodomą didelį norą dirbti su jaunimu norime tarti nuoširdų ačiū bendruomenės pirmininkei Linai.

 

NBS neformalios jaunimo grupės narė

Karolina Janušauskaitė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990