2020-10-31, šeštadienis, 19:14.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 9:18.

Kandidatas į rajono Tarybą Mingaudas Tamaliūnas: Manęs netenkina dabartinė situacija (10)

2019-02-23, paskelbė TS-LKD Raseinių skyrius
Kandidatas į rajono Tarybą Mingaudas Tamaliūnas: Manęs netenkina dabartinė situacija

Šeimos gydytojas Mingaudas Tamaliūnas – naujas veidas būsimuose savivaldos rinkimuose. Jis neslepia, kad įvairių partijų lyderiai jį nesėkmingai bandė prisivilioti jau bene tris kadencijas. Pats medikas sako, kad apsisprendimas kandidatuoti į rajono Tarybą su TS-LKD Raseinių skyriaus sąrašu – nepakantumo to, kas vyksta Taryboje, savivaldybės įmonėse išraiška.

 


- Kas būtent Jūsų netenkina rajone?
- Nebenoriu taikytis su dabartine politine situacija, nepasitikiu deklaruojamu nuoširdumu. Manęs netenkina dabartinė situacija, aš einu, nes noriu pakeisti, noriu į savivaldą įnešti gerokai daugiau skaidrumo. Pastaraisiais metais buvo labiau žiūrima kaip išparceliuoti savivaldybės įmones, kaip pasisavinti europines lėšas. Aš noriu, kad žmonės matytų perspektyvą čia likti, kad jie nesigėdytų, kad yra raseiniškiai.  Asmeniškai kaip gydytojas, kuris 25-erius metus išdirbęs savo darbą, galiu išeiti į gatvę ir nebijoti nei vienam žmogui pažvelgti į akis.

 


- Nuoširdžiai tikite, kad išrinktas į Tarybą galėtumėte kažką pakeisti?
- Einate į Tarybą, nes nuoširdžiai noriu gero kitiems. Savo apsisprendimą dalyvauti rinkimuose vadinu subrandintu ir gerai apgalvotu. Tikrai nesijaučiu per menkas kažką pakeisti. Kaip Mahatma Gandis kartą yra pasakęs, jei galvoji kad esi per menkas kažką pakeisti, pagalvok apie zyziantį uodą palapinėje.

 


- Pastebėjote, kad rinkėjai prisimenami tik prieš rinkimus?
- Skaidrioje ir sąžiningoje savivaldoje žmogus visada turi išlikti pirmoje vietoje, ne asmeniniai interesai. Pastarieji aštuoni metai stokojo gerų pavyzdžių: didžiausiu darbdaviu tapo Savivaldybė, daromas verslas biudžeto sąskaita, apie 80 proc. pirkimų vertė – statybos  darbai, už kurių stovi suinteresuoti asmenys. Pastatai griaunami už tokią kainą, už  kurią buvo galima kone naują pastatą suręsti, milžiniškos sumos išleistos vos keliems autobusams pirkti, kai už panašią sumą galėjome atnaujinti visą autobusų parką ir dar aibės kitų pirkinių. Aš ne tas – kuris nori tik pirštu rodyti, einu į Tarybą, nes tikiu, kad šioje vietoje galiu šį tą pakeisti.

 


- Kokie žmonės turėtų ateiti į Tarybą?
- Į Tarybą pirmiausia turėtų ateiti sąžiningi padorūs žmonės, turi būti laikomasi žodžio. Savivaldybės įmonėse turėtų būti tvarkomasi tuo pačiu principu, kaip ir privačiame versle. Turi būti kontrolė. Tai sakydamas turiu omeny ne tai, kad Savivaldybės administracijos direktorius ir meras turėtų viską reguliuoti. Kodėl naujajam administracijos direktoriui kas savaitę nesukvietus įmonių vadovų? Manau, neturi būti apsiribojama tik metinėmis ataskaitomis, jos galėtų būti teikiamos ir dažniau. Turi būti savireguliacija.

 


- Kaip vertinate tą faktą, kad 2016 valdančiosios koalicijos sutartimi buvo pasidalintos ne tik savivaldybės įmonės, bet ir mokyklos, seniūnijos?
- Įstaigų užėmimas per savo žmones, per savo statytinius nepateisinamas. Neturi būti aš tau – tu man. Negali būti jokių savų skyrimo ar išpūstų etatų. Kompetencija, sąžiningumas, padorumas, sirgimas už savo įstaigą, rajoną, kraštą. Turi būti daugiau nuoširdumo, meilės pasiaukojimo, tikro – ne apsimestinio padorumo. Tai turi nusakyti kiekvieno savivaldybės įmonės darbuotojo, tarnautojo darbą.  Dabar neretai ateinama vien iš noro pralobti. Turi atsirasti asmeninė – personalinė atsakomybė.

 


- Naujai kadencijai teks nemenkas iššūkis. Vidiniai sandoriai baigsis, savivaldybės įmonės konkuruos vienodomis sąlygomis su privačiomis. Gali kilti pavojus žmonių darbo vietoms savivaldybės įmonėms.
- Visos savivaldybės įmonės turi būti išsaugotos, o kompetentingi ir dirbantys žmonės išsaugoti savo darbo vietas. Tikiu, kad to galima pasiekti, jei viešuose pirkimuose būtų užtikrinta sąžininga konkurencija. Turi būti normali sveika konkurencija. Iš to pirmiausia laimės rajono gyventojai: gauna geresnę paslaugą, atsiranda galimybė rinktis.

 


- Esate užsitikrinęs tokį gerbūvį kuris Jus tenkina?
- Toje vietoje, kurioje prieš keliolika metų Raseiniuose buvo įkurta mano klinika, ganėsi tik ožkos. Savo vizijoje regėjau būtent kliniką, mačiau investiciją. 12 metų vadovavau šiai įmonei. Per tuos metus mano požiūris į esminius dalykus visada išliko toks pats: visais atvejais žiūrėjau į žmogų – tiek į pacientą, iš kurio valgėme duoną, tiek į bet kurį darbuotoją. Jiems visiems kuriantis klinikai buvo pasiūlytas didesnis atlyginimas, nei poliklinikoje, kurioje jie iki tol dirbo. Tuo metu tai sukūrė savotišką konkurenciją tarp vietinių medicinos klinikų. Pasitempė visi: poliklinika, ligoninė, žmonės. Tuo pačiu principu turėtų būti tvarkomasi ir savivaldybės įstaigose. Nuo to tik visiems būtų geriau.

 


- Koks melas labiausiai kenkia rinkėjui?
- Didžiausias melas, kenkiantis rinkėjams – visi kandidatai vienodi. Rinkimų metu apie A. Bautronį daug melų buvo paskleista. Vertinant įžvalgiau, niekas niekada neparašė, kad jis vagis. Nei viena žiniasklaidos priemonė nei karto to jam nedrįso primesti. Jei mane išrinks esu tikras dėl vieno – niekada nesieksiu sau naudos.

 


- Privačioje klinikoje dirbate šeimos gydytoju, verčiatės nekilnojamo turto nuoma. Tiesa, kad Jūsų veikla niekada, niekaip jokia forma nebuvo susijusi su Savivaldybės ar savivaldybės įmonių veikla?
- Neturiu verslo, kuris būtų susijęs su savivaldybės sandoriais ir nesu suinteresuotas jų gauti ir už mano nugaros niekas nestovi. Negalėčiau žiūrėdamas į žmogaus akis jam meluoti. Turiu savo nuomonę ir niekada negalėčiau per save perlipti. Niekas manęs nepagąsdins jau tokiame amžiuje, nepaveiks ir nepaspaus.

 

„Aš tik nuoširdžiai visiems noriu gero“, - sako šeimos gydytojas Mingaudas Tamaliūnas, į Raseinių rajono kandidatuojantis su TS-LKD Raseinių skyriaus sąrašu.
 

Kiti straipsniai:

 

Etikos mokytoja Laimutė Neverdauskienė: A. Bautronis – žmogus, už kurį kalba darbai

Į rajono gyventojų duris beldžiasi kandidatai

Penkių vaikų mama Danutė Aleksienė: Raseinių taryboje būtinas atstovas šeimoms

Lina Volfienė: savivalda turėtų būti arčiau žmogaus

Kandidatas į Raseinių rajono merus A. Bautronis: „Niekada nedarau sutarties su savo sąžine“

Mingaudas Tamaliūnas, kandidatas į Raseinių rajono Tarybą, TS-LKD sąraše Nr. 3

Lina Stulgienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 4

Genovaitė Šartusienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 9

Jaunius Kazlauskas – kandidatas į Raseinių rajono Tarybą: turime atskleisti šio krašto privalumus

Andriaus Bautronio atsakymas į „Naujo ryto“ publikaciją: „Politiniams varžovams tapau per stiprus“

Kandidatas į Raseinių rajono Tarybą Alfredas Bardauskas: „Žmogus turi atiduoti duoklę savo kraštui“

Pranas Gedminas: Raseinių rajonas – neatrastos galimybės verslui

D. Klizienė: normaliai išsivysčiusioje visuomenėje pirmiausia turėtų būti išvystytos socialinės paslaugos

Kaimas – ne tik vyresnei kartai

Visas TS-LKD kandidatų sąrašas

Medikas M. Tamaliūnas : „Noriu, kad ir kiti gerai gyventų“

 

 

Politinė reklama,  bus apmokėta iš TS-Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. S.Nr 2018/11/28-01-II

 

 


 

 
 
Contact form

 

Veidrodėli, veidrodėli... 2019-02-26 09:48:38 IP: 81.7.77.111

Visas Raseinių tragizmas yra tas, kad užsirausime nuo vilko ant meškos. Po viešųjų pirkimų vagių Jaciko, Ačo, Kuzmarskio, Zubielos, gausime stribą ir megztas beretes. Koncervatorių partijos viršūnė yra nusikaltėliai ir LT tautos naikintojai. Asmeniškai pažįstu ir gyd. Merkliopą ir gyd. Tamaliūną. Geri vyrai, tačiau viso tragizmo ir koncervų planų jie nesuvokia. Šitie vogs mažiau, bet, kad Tamaliūnas(labiau verslininkas nei gydytojas) eina tarnauti visuomenei, o ne tvarkytis savo turto reikalų(ne paslaptis, kad turi daug NT Raseiniuose) - nu niekaip nepatikėsiu. Sakau - CHA! Balsuosiu už Šadauskį. Lengvai landsberginis, bet labiau iš kaimietiškumo nei iš piktų užmačių. Už kurią gaują balsuosiu dar nežinau. Balsuočiau už valstiečius, bet stribas nevilioja. Teks už Karabasą turbūt.. Mažiau vagia. Gal nemoka?

 

ir dar 2019-02-23 08:22:23 IP: 78.58.40.112

Kodėl ,,Manęs" rašot iš didžiosios? Einant į politiką reikia nusižeminti:)

 

OHO! 2019-02-22 23:44:42 IP: 86.38.179.176

tai tikrai visi pasirodo pateisina nieksiska elgesi,o gal dabar jau tapo norma nekreipti demesio i senjorus,negalia turincius ir aplamai isskyrus kazkoki ten andriu Dievo avineli ir jo banda visi kiti yra niekas?

 

Rinkėjas 2019-02-22 23:01:29 IP: 78.58.41.20

Šaunu, kad su Andriaus komanda eina ir Mingaudas. Vienintelė TS-LKD Raseinių skyriaus komanda, kuri gali Raseinių kraštui padaryti daug gerų darbų. Kaip visi ir pastebite, kad puolami tie, kurie gali padaryti realias permainas mūsų rajonui gyventojų labui. Pirmyn.

 

Sie rinkimai 2019-02-22 22:17:43 IP: 86.38.179.176

matomai sumus visus chamizmo ir akiplesiskumo rekordus.Daktare tu daktare kiek kainuoja opiumas tautai?Sventuoli tu su neaiskia dusia kodel budamas toks jau kupinas zmoniskumo nepastebi,kad jau kuris laikas neveikia liftas i sodra,bet ten neigalus zmones vos uzlipa laiptais i taip vadinamas dializes.Viena zmogeli tai ratukuose neste uzsinesa.Kodel visi viska ismanot o neigalus zmones kankinami.Tai liecia visus esamu ir norincius patapti politikus.Ar jus visi su visais buvusiais mentais ir bauboniais esat Jozefo Mengeles giminaiciai?Kaip jums liezuviai apsivercia kalbet apie padoruma kai miesto centre vyksta zmoniu kankinimas.Ir tai yra nufilmuota!Irodykit triochalos ir sudmaliai,kad neatitinka faktai tikroves...Su visokiai ten acais galit saskem zaist,bet cia viesa vieta ir faktai nenugincijami...

 

Mindaugui 2019-02-22 20:51:05 IP: 78.58.40.112

Norit žmonėms gero, tai galit padėti - persėskit iš ,,Lexus" su vardiniais numeriais į kokį nors paprastesnį automobilį ir likusiais pinigais paremkit skurstančius.

 

Hm 2019-02-22 17:05:08 IP: 78.60.76.65

Žmogus gal ir nieko,bet partija ne każką...

 

Viskas su juo gerai 2019-02-22 15:53:11 IP: 80.187.108.70

Visu 100 %už šį asmeni. Bet nepamirškit kad partiniai neleis elgtis kaip panorėjus?? Konservuota "ožio" gauja gali daryti įtaka sprendimū priėmime?? Kas ne su jais,tas prieš???Nulėks "vaičius" pas "jordana" ir pradės rypauti kad Tamaliūnas neklauso "gerū" patarimū? Ar koks ten @kupčinskas" su konservatnykais nuvares Kauna buvo žemiau plintuso pradės reguliuoti???Na svarbu kaip asmenybe nepasivestu,matysim.

 

nuomonė 2019-02-22 15:48:20 IP: 91.36.187.11

na, netikiu, Tamaliūnai, nors Tu ką. Iš daktaro atlyginimo turtų nesusikrausi, tada iš kur vietoj ožkų klinika, kiti pastatai?

 

Teigiamai vertinu 2019-02-22 15:20:36 IP: 84.15.183.221

Šis žmogus , yra mano gydytojas jau labai daug metų , per visus tuos metus negalėčiau nei vieno blogo žodžio apie jį pasakyt , rūpestingas , visad paklausia kaip sekasi , kaip gyvenu , protingas ir išsilavinęs žmogus su juo galima padiskutuot apie daug ką , manau mūsų savivaldai reikia tokių žmonių

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990