2019-11-15, penktadienis, 09:55.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:04, leidžiasi 16:26, dienos ilgumas 8:22.

Kaip sulieknėti vasaros sezono metu?

2019-08-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kaip sulieknėti vasaros sezono metu?

Nors dažniausiai sumažinti kūno svorį stengiamės iki vasaros, būkime sąžiningi – toli gražu ne kiekvienam pavyksta tai padaryti. Tačiau tai nereiškia, jog prasidėjus karščiausiam metų sezonui reikėtų sustoti: nors vasarą pagundų kur kas daugiau, šiuo laikotarpiu lygiai taip pat galite dailinti kūno linijas. Pasitelkite šiuos patarimus – tuomet svorio metimas tikrai nebus sudėtingas!

 

Atsakingai rinkitės angliavandenių šaltinius. Ne paslaptis, jog perdirbti angliavandeniai tik trumpam sukelia sotumo jausmą ir tik paskatina riebalų kaupimąsi, todėl pirmiausia turėtumėte atsisakyti įvairių saldžių užkandžių ir baltų miltų gaminių. Atsargiai reikėtų elgtis ir su gaivinančiais gėrimais – daugelyje jų rasite daugybę cukraus, todėl prieš pirkdami kruopščiai susipažinkite su etiketėje pateikta informacija.

 

Valgykite daugiau daržovių. Prieš tai minėtuosius angliavandenius kur kas tikslingiau pakeisti gardžiomis daržovėmis – įsibėgėjant vasaros sezonui, jų pavyks rasti kur kas daugiau, todėl savo lėkštėje galėsite dažniau paeksperimentuoti. Ne kartą įrodyta, jog šie produktai yra labai sveiki ir ženkliai gali prisidėti prie sparčiai krentančio Jūsų svorio. Pokyčiai maži, tačiau poveikis – didžiulis!

 

Kiekvieną valgymą paverskite nedidele švente. Tam, kad iš tiesų pajaustumėte sotumą, turite pamiršti pašalines veiklas ir susikoncentruoti tik į valgymą. Jei turite daugiau laiko, patiekite sau patiekalus tarsi aukščiausio lygio restorane: pasitieskite dailią staltiesę, panaudokite gražiausius indus ir nepatingėkite sukurti įdomios kompozicijos lėkštėje. Nors tai gali pasirodyti kaip nedidelė smulkmena, kelis kartus tai išbandę, ir patys pastebėsite ryškius skirtumus.

 

Skirkite laiko poilsiui. Nors vasarą norisi kuo daugiau keliauti ir patirti įvairiausių nuotykių, nepamirškite paskirti laiko tik sau ir darykite tai, kas Jums patinka. Svarbiausia, kad galėtumėte maksimaliai atsipalaiduoti ir atsikratyti nuolatos kamuojančio streso. Būtent jis yra laikomas vienu pagrindinių dailios figūros priešų, todėl kuo skubiau turite surasti metodus, kaip su juo kovoti.

 

Stenkitės daugiau vaikščioti. Kai lauke labai karšta, dažniausiai iš darbo norisi kuo greičiau bėgti į automobilį ir vakarą praleisti vėsiuose namuose – jei tai taps kasdiene Jūsų rutina, papildomų kilogramų greit neatsikratysite. Priverskite save kaip įmanoma daugiau pajudėti: vietoj lifto rinkitės laiptus, pasirinkite tolimesnę automobilių stovėjimo aikštelę ir visais kitais įmanomais būdais stenkitės save apgauti. Šiuo atveju ypač praverčia išmanieji laikrodžiai, kurie ne tik gali suskaičiuoti Jūsų žingsnius, bet ir kokybiškai seka Jūsų savijautą.

 

Gerkite dar daugiau vandens. Daugybę kartų girdėtas patarimas vasaros sezonu yra dar aktualesnis nei įprastai. Kadangi daugiau prakaituojame, vandens išgerti taip pat reikėtų daugiau, tačiau bus geriausia, jei seksite organizmo poreikius – jei persistengsite, svoris greičiau tikrai nenukris.

 

Vėsesnėmis dienomis sportuokite namuose. Vasaros sezono metu sporto salė dažniausiai yra pamirštama, tačiau tai nereiškia, jog negalite pajudėti namie – jei kambaryje pakankamai gaivu, neturite jokių pasiteisinimų. Puikiai treniruotei tikrai nebūtini profesionalūs treniruokliai: galite pasitelkti ir gimnastikos reikmenis, ir paprasčiausius svarmenis. Įvairių idėjų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – beliks savyje surasti ryžto ir motyvacijos!

 

Šiuos patarimus pavertę savo kasdienybe, vasaros sezonu atsikratysite bent kelių ramybės neduodančių kilogramų. Svarbiausia tikslingai siekti savo tikslo ir atsispirti bet kokioms pagundoms – vasaros sezono metu jų tikrai nestinga!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144