2019-09-17, antradienis, 16:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:08, leidžiasi 19:42, dienos ilgumas 12:34.

JAV kadetai viešės Ariogaloje

2019-06-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
JAV kadetai viešės Ariogaloje

Kazickų Šeimos Fondas ir fondo organizuojama programa "Jaunimas Gali" kartu su JAV ambasada Lietuvoje Birželio 06d. organizuoja programos auklėtinių ir Ariogalos gyventojų susitikimą su JAV kadetais.

 

Tai yra neeilinė proga vietiniams gyventojams prisiliesti, pabendrauti ir iš tiesų suprasti, jog JAV ir Lietuvos santykia egzistuoja ne tik televizijos ekranuose, politiniuose susitikimuose, bet draugystė vyksta ir tarp paprastų gyventojų. Tai puiki proga Jūsų dienraščiui pranešti geras, pozityvias žinias prieš renginį ir žinoma, sudalyvauti šiame renginyje, užfiksuoti profesionalių foto ir video kadrų ir jais pasidalinti ir po renginio.

 

Susitikimo tikslas yra aktyviai praleisti laiką, suteikiant vietiniams gyventojams galimybę susipažinti su Lietuvos sąjungininkais ir ilgaamžiais bičuliais iš Jungtiniu Amerikos Valstijų.

 

Susitikimo trukmė 1,5val.

 

Planuojama, jog susitikimas ir visos veiklos vyks lauke, tačiau esant prastam orui, persikelsime į Ariogalos gimnazijos sporto salę.

 

Renginį organizuoja: JAV ambasada ir Kazickų Šeimos Fondas
Renginio vieta: Ariogala, Ariogalos gimnazija
Renginio data: 2019.06.06 16:00 - 17:30 val.

 

Trumpai apie JAV kadetus:

 

Kas yra USA kadetai?

 

Tai yra vyresniųjų kariūnų programa jaunimui- vaikinams ir merginoms nuo 13 iki 17 metų, kurie domisi savo įgūdžių ugdymu. Tai liečia lyderystės, bazinius jūrininkystės, drąsos, pasitikėjimo savimi ir disciplinos įgūdžius. Kariūnai taip pat yra įsipareigoję nevartoti narkotikų, alkoholio ir nepriklausyti nusikalstomosioms gaujoms.

 

Ką jie veikia Lietuvoje?

 

Tokie Lietuvos karo akademijos rengiami renginiai, kuriuose dalyvauja tarptautinių kariūnų bendruomenė, yra svarbūs siekiant skatinti tarptautinį supratimą, bendradarbiavimą ir suteikti galimybę aptarti studentams ir būsimiems kadetams, pareigūnams svarbius klausimus. NATO visada džiaugiasi galėdama pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su tais, kurie siekia patirties ir sprendimų.

 

Kodėl JAV Ambasada ir Kadetų vadovybė Jaunimas Gali programą įtraukia į kadetų veiklų sąrašą?

 

Tiesą sakant, kariūnai yra tokio pat ar panašaus amžiaus, kaip ir jaunimas iš JG programos. Jaunimui lengviau rasti panašius interesus ir apskritai bendrauti. Nepaisant to, jog kariūnai yra jauni, dauguma jų jau turi idėją arba yra tikri dėl savo karjeros ir ateities, todėl yra gerai, kad Lietuvos jaunimas gali išgirsti jų istorijas.

 

Trumpai apie Jaunimas Gali:

 

„Jaunimas Gali" papildo jaunuolių, augančių Lietuvos provincijoje, mokyklose įgytą išsilavinimą ir suteikia galimybę dalyvaujant programos treniruotėse ugdytis svarbius gyvenimo įgūdžius, asmenines savybes bei palaikyti fizinį aktyvumą ir suprasti jo svarbą.

 

Tai yra neeilinė proga vietiniams gyventojams patiems prisiliesti, pabendrauti ir iš tiesų suprasti, jog JAV ir Lietuvos santykia egzistuoja ne tik televizijos ekranuose, politiniuose susitikimuose, bet draugystė vyksta ir tarp paprastų gyventojų. Tai puiki proga Jūsų dienraščiui pranešti geras, pozityvias žinias prieš renginį ir žinoma, sudalyvauti šiame renginyje, užfiksuoti profesionalių foto ir video kadrų ir jais pasidalinti ir po renginio.


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144