2020-07-09, ketvirtadienis, 19:31.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:06, leidžiasi 22:05, dienos ilgumas 16:58.

Jaunos širdys nesensta niekad

2014-10-23, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Jaunos širdys nesensta niekad

Metus ne mes gyvenime skaičiuojam,
Jie krenta žemėn vyšnių žiedlapiais baltais,
Jie lekia viesulu ir niekad niekad nesustoja ...


Sakoma, kad jaunos širdys nesensta. Kad tai yra tiesa, buvo galima įsitikinti spalio 18 d. apsilankius Raseinių rajono Kultūros centre Viduklėje, kur vyko šventinis vakaras „Jaunos širdys nesensta niekad“.


Renginyje sulaukėme daug garbingų svečių. Tai Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai Aldona Ona Radčenko, Diana Kaupaitienė, Antanas Kilčiauskas, Raseinių rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė. Svečiai išsakė daug sveikinimo žodžių, kuriuos savo dainomis papildė Raseinių rajono Kultūros centro Berteškių saviveiklininkai , vadovaujami Jolitos Pužaitienės.Taip pat visus sveikino ir gero vakaro linkėjo Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė, Maltos ordino Viduklės padalinio vadovė Gerda Visockienė. Kaimų bendruomenės „Viduklė“ narių vardu bendruomenės pirmininko pavaduotoja Regina Morkuvienė ir Vidas Daukša pasveikino jubiliatus.


Pasibaigus koncertui, namo niekas neskubėjo. Visi – ir svečiai, ir vidukliškiai – bendravo prie arbatos puodelio, klausydami Raseinių rajono Kultūros centro Viduklės folklorinio ansamblio (vad.Gerda Lapinskaitė), Algio Germanavičiaus ir Jolitos Pužaitienės atliekamų dainų, šoko, dalyvavo atrakcionuose.


Už finansinę renginio paramą dėkojame Maltos ordino Viduklės padalinio vadovei Gerdai Visockienei, Raseinių rajono Kultūros centrui, kaimų bendruomenei „Viduklė“, Viduklės seniūnijai, verslininkui Aretui Liatukui. Už gardų kugelį dėkojame Eugenijai Verygienei, Danutei Jasiulienei, Onai Puskepalienei.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144