2020-10-22, ketvirtadienis, 09:45.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Jaunimo vakaras Nemakščiuose medžio drožėjų plenero metu

Jaunimo vakaras Nemakščiuose medžio drožėjų plenero metu

Liepos 4 d., kol medžio drožėjai skaptavo skulptūras, nepabijojęs prasto oro, į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos sporto salę, kurioje vyko jaunimo vakaras, susirinko jaunimas iš viso Raseinių rajono!

 

Tą vakarą buvo organizuojamos tinklinio bei krepšinio varžybos, o jose dalyvauti ir jas stebėti jaunuoliai atvyko iš Viduklės, Stulgių, Raseinių ir Ariogalos, tad komandų skaičius buvo tikrai gana didelis. Taip pat tą vakarą buvo galima išvysti ir daugiau susidomėjusių šiomis varžybomis: aplink lakstė mūsų mažieji draugai, kurie nepraleisdavo progos pagriebti kamuolį ir parodyti savo sugebėjimus, žinoma, kartu su jais mus aplankė ir vyresni nemakštiškiai, kurie palaikė žaidžiančius, padėdavo pastebėti savo klaidas, pamokydavo naujų gudrybių.

 

Šis vakaras pritraukė visus norinčius ir mėgstančius aktyviai praleisti laiką, pabūti su draugais. Žinoma, po varžybų vyko apdovanojimai, kurių metu laimėtojai gavo padėkas ir saldžius prizus, kuriais pasirūpino Nemakščių bendruomenės santalka, tad namo visi grįžo kupini gerų emocijų ir šiltų prisiminimų.

 

Ačiū visiems organizatoriams ir dalyviams už prasmingą, įdomų renginį ir draugystės vakarą.

 

Projektą remia – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Raseinių r. savivaldybė, Nemakščių bendruomenės santalka.

 

 

Kornelija Būtytė,

NBS neformalios jaunimo grupės narė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990