2020-09-18, penktadienis, 09:26.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:11, leidžiasi 19:38, dienos ilgumas 12:26.

Įvyko rajono nevyriausybinių organizacijų susirinkimas

Įvyko rajono nevyriausybinių organizacijų susirinkimas

Birželio mėnesį Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkės pareigas pradėjusi eiti Jūratė Garliauskienė šiandien sukvietė visas Raseinių rajono nevyriausybines organizacijas į pirmąjį susirinkimą.

 

Susirinkimo metu pirmininkė pristatė NVO tarybos veiklos tikslus, ji minėjo, kad norima suskaičiuoti, kiek mūsų rajone yra veikiančių NVO, surinkti jų kontaktus, sužinoti jų poreikius ir, kiek įmanoma, prisidėti prie jų aktyvinimo. Ji pakvietė nevyriausybines organizacijas teikti pasiūlymus ir idėjas Raseinių rajono savivaldybės 2021 - 2030 m. strateginiam plėtros planui.

 

   Susirinkime dalyvavęs Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pasidžiaugė rajono nevyriausybinių organizacijų pasiekimais, pabrėždamas pilietinių iniciatyvų, kurios apjungia gyventojus ir bendruomenes svarbą. Meras paminėjo, kad galime didžiuotis aktyviomis kaimo bendruomenėmis, kurių dėka rajonas buvo matomas ir įvertintas valstybiniu lygmeniu, gavus „Auksines krivūles“ apdovanojimą už bendruomeniškumą. Pasak Savivaldybės vadovo, NVO taryba gali išjudinti ir kitų rajono nevyriausybines organizacijas, kad veiklios organizacijos galėtų įtraukti ir mažiau aktyvias. Savo kalboje jis minėjo, kad pastebima, jog valstybės politika vis labiau akcentuoja paslaugų perdavimą NVO sektoriui. Atsižvelgdamas į šių dienų realijas, Raseinių rajonas aktyviai bendradarbiauja su „Kurk Lietuvai“ ir „Versli Lietuva“ atstovais, tačiau yra būtina stiprinti NVO sektorių rajone, kadangi kai kurios organizacijos vis dar veikia vangiai. Susirinkimo metu prisistatė NVO tarybos nariai, apie savo veiklą pasakojo įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovai. Susirinkimo dalyviai nutarė, kad artimiausiu metu bus atliekamas organizacijų poreikių tyrimas.

 

   Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba birželio 10 d. pirmojo posėdžio metu tarybos pirmininke išrinko Savivaldybės tarybos narę Jūratę Garliauskienę, o pavaduotoja – Astą Montvydienę, Raseinių miesto vietos veiklos grupės atstovę.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144