2019-12-16, pirmadienis, 01:09.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:51, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:9.

Iš badmintono turnyro raseiniškiai grįžo su medaliais

Rugsėjo 14 dieną, Šakiuose vyko Zanavyko taurės 1 etapo suaugusiųjų badmintono turnyras. Varžybose dalyvavo 57 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Šakių, Birštono ir Raseinių.

Raseiniams puikiai atstovavo Diana Valantinaitė ir Tomas Petrauskas. Diana B grupės moterų dvejeto varžybose, poroje su Aldona Pikčilingiene iš Šakių, iškovojo sidabro medalį, o mišraus dvejeto kategorijos varžybose, poroje su Dariumi Liku iš Vilniaus, iškovojo bronzos medalį. Tomas Petrauskas B grupės mišraus dvejeto varžybose, poroje su Rūta Bubuliene iš Vilniaus, iškovojo sidabro medalį.