2020-10-31, šeštadienis, 19:27.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 9:18.

Į rajono gyventojų duris beldžiasi kandidatai (11)

2019-02-15, paskelbė TS-LKD Raseinių skyrius
Į rajono gyventojų duris beldžiasi kandidatai

„Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje“ – taip vadinasi TS-LKD regioninių vizitų kampanija, kurios metu partijos atstovai – kandidatai į Raseinių rajono tarybą ir Seimo nariai – keliauja po regionus ir nuo „durų iki durų“ bendrauja su vietos gyventojais.  Rajono gyventojai jiems atvirai pasakoja savo artimiausias problemas, kalba ir apie šalies politiką, drąsiai išsakomas nepasitenkinimas valdžia.

 

Nori matyti gyvai

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bendruomenės atstovai pastarosiomis savaitėmis pasklido po visą Lietuvą, kad tiesiogiai susitiktų su žmonėmis, įsiklausydami į jų problemas ir lūkesčius. Turbūt ne vieną net ir atokiausios vietovės gyventoją nustebo, kai prie savo durų slenksčio išvydo kurį nors gerai atpažįstamą Seimo narį.


„Pastaruoju metu jaučiame žmonių norą kalbėtis gyvai, todėl pradėjome dar aktyviau bendrauti su gyventojais jiems priimtinesniais būdais – tiesiogiai bendruomenėse ar su būriu savanorių einant nuo durų prie durų, klausiant ir įsiklausant, kokiais rūpesčiais žmonės gyvena, – sako TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis. – Visiškai suprantama, kad žmonės nori turėti kokybiškas komunalines, socialines ir sveikatos paslaugas savo mieste ar miestelyje, kokybišką vaikų švietimą, už kurį nereikėtų papildomai mokėti iš savo kišenės, patogias susisiekimo paslaugas. Todėl esame pasiryžę pasiekti, kad toks lūkestis dėl valstybės ir savivaldybės institucijų suteikiamų paslaugų būtų tinkamai išpildytas visoje Lietuvoje. Esame įsitikinę, kad sąžiningai ir profesionaliai dirbdami, galime tai pasiekti“.

 


TS-LKD partijos (Nr. 6) atstovai į savivaldos rinkimus visoje Lietuvoje žengia su atnaujinta politine programa, daugybe jaunų kandidatų ir pasiruošę kiekvienoje savivaldybėje konkrečiais sprendimais kurti vietos žmonių gerovę, spręsti socialines, sveikatos ir švietimo problemas, stiprinti bei ginti demokratijos vertybes.

 

Pokyčiai neišvengiami

TS-LKD kandidatas į merus Raseinių rajone Andrius Bautronis, jau ne vienerius metus dirbantis Raseinių savivaldybės Taryboje, turi aiškią viziją, kaip rajoną paversti klestinčiu ir gyvybingu.


„Savivaldos rinkimams TS-LKD Raseinių skyrius subūrė atsakingą komandą. Didžiuojuosi kiekvienu sąrašo žmogumi. Kiekvieno iš jų sukaupta patirtis svarbi sprendžiant rajono problemas. Žinau, kad laukia kova, kuri pareikalaus daug jėgų, kantrybės ir pasiryžimo. Tikiu Raseinių rajonu, tikiu rajono žmonėmis. Noriu kiekvieną iš Jūsų padrąsinti nebijoti pokyčių, todėl ryžkimės jiems su visų Jūsų pritarimu ir palaikymu“, – sako A. Bautronis.


Kandidatas į Raseinių rajono merus matytų poreikį turėti investicijų planą Raseinių rajonui mažiausiai artėjantiems 10 metų, nes trumparegiškas požiūris į verslą neskatina investicijų, kurios paprastai planuojamos ne vieneriems metams. Rajone būtina skatinti smulkųjį verslą, todėl svarbu stiprinti Verslo informavimo centro veiklą. Siekiant pritraukti emigrantus, būtina aktyviai bendradarbiauti su užsienyje veikiančiomis lietuvių bendruomenėmis, nes pastaruoju metu su svetur išvykusiais kraštiečiais savivaldybės vadovų ryšys yra nutrūkęs. Kas priklauso nuo savivaldybės ir ką administracija tikrai gali padaryti, tai kaip įmanoma mažinti biurokratinę naštą vietos verslui.


Aišku, savivaldybė yra arčiausiai žmonių, todėl savivaldybės vadovų prioritetais turi būti susisiekimo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra. O turint omenyje vaizdingas Raseinių apylinkes, būtina plėsti, skatinti ir gerinti turizmo infrastruktūrą.


A. Bautronio akiratyje – senas ir jaunas. Todėl jo komandos rinkimų programoje socialinių paslaugų plėtra senjorams, paslaugų prieinamumo gerinimas. Jauninas irgi negali būti užmirštas, todėl planuose – jaunimo veiklos bei užimtumo gerinimas. Būdamas meru A. Bautronis Naujagimio krepšelio fonde numatytų 200 Eur.


Vietos gyventojams svarbus kultūros srities išlaikymas ir puoselėjimas, dėmesys vietos meniniams kolektyvams, jų aprūpinimas reikalingomis priemonėmis. Svarbu išlaikyti optimalų ugdymo įstaigų tinklą, geriant neformalų vaikų švietimą. Pribrendo poreikis išplėsti ir atnaujinti nuolatinę sporto bazę.


Senstanti visuomenė reikalauja gerinti sveikatos apsaugos paslaugas, todėl savivaldybė turėtų prisidėti išlaikant greitosios medicinos pagalbos brigadą, plečiant mobiliąsias paslaugas kaimo vietovių gyventojams ir išlaikant esamus medicinos punktus.

 

Nustebo išvydę maestro

Savaitgalį su raseiniškiais bendravo maestro, prof. Vytautas Juozapaitis. Vietos gyventojai nustebo gyvai išvydę šį paprastai ekranuose atpažįstamą Seimo narį.


„Ne paslaptis, kad gyventojai pravėrę duris ir tarpduryje pamatę svečią, labai nustemba. Tiek daug emocijų iš mūsų rajono gyvenimo, – potyriais dalijosi A. Bautronis. – Rajono gyventojai su dideliu pykčiu pasakojo, kaip jie jaučiasi apgauti, išduoti ir palikti be vandentvarkos bei nuotekų. Vandentvarkos projektų sužlugdymu kaltinama Darbo partija ir Raseinių rajono vadovas Algirdas Gricius“.


Tądien gyventojai atvirai pasakojo savo artimiausias problemas, kalbėjo ir apie respublikinę politiką, drąsiai išsakydami nepasitenkinimą valdžia. Per šiuos rinkimus jie gali išsiųsti žinią tiems, kurie įsitaisę šiltuose Vyriausybės rūmuose, kad tokios nedemokratiškos politikos laikas jau praėjo. Patys Lietuvos žmonės, išreiškę savo valią rinkimuose, gali atversti naują savo valstybės ateities puslapį.

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bendruomenės atstovai pastarosiomis savaitėmis pasklido po visą šalį: į Nemakščių ir Užkalnių seniūnijos gyventojų namuose apsilankė ne tik šios partijos kandidatai į Raseinių Tarybą, bet ir jų kandidatūrą palaikantis Seimo narys Vytautas Juozapaitis.


 

Kiti straipsniai:

 

Penkių vaikų mama Danutė Aleksienė: Raseinių taryboje būtinas atstovas šeimoms

Lina Volfienė: savivalda turėtų būti arčiau žmogaus

Kandidatas į Raseinių rajono merus A. Bautronis: „Niekada nedarau sutarties su savo sąžine“

Mingaudas Tamaliūnas, kandidatas į Raseinių rajono Tarybą, TS-LKD sąraše Nr. 3

Lina Stulgienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 4

Genovaitė Šartusienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 9

Jaunius Kazlauskas – kandidatas į Raseinių rajono Tarybą: turime atskleisti šio krašto privalumus

Andriaus Bautronio atsakymas į „Naujo ryto“ publikaciją: „Politiniams varžovams tapau per stiprus“

Kandidatas į Raseinių rajono Tarybą Alfredas Bardauskas: „Žmogus turi atiduoti duoklę savo kraštui“

Pranas Gedminas: Raseinių rajonas – neatrastos galimybės verslui

D. Klizienė: normaliai išsivysčiusioje visuomenėje pirmiausia turėtų būti išvystytos socialinės paslaugos

Kaimas – ne tik vyresnei kartai

Visas TS-LKD kandidatų sąrašas

Medikas M. Tamaliūnas : „Noriu, kad ir kiti gerai gyventų“

 

 

Politinė reklama,  bus apmokėta iš TS-Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. S.Nr 2018/11/28-01-II

 

 

 
 
Contact form

 

tikrai 2019-02-18 13:48:17 IP: 195.182.69.123

nenorėčiau ,kad tokie nekviesti svečiai, nesvarbu kokiai partijai priklausantys, landžiotų į mano kiemą

 

Alio 2019-02-15 12:05:06 IP: 81.39.54.2

Tikiu, kad Andrius apvalytų savivaldybę nuo korupcijos ir cinizmo. Nes dabar ten atrodo dirba tik savi ir klusniai vykdo zadanijas, nes kitaip lėktų iš darbo. O kai lojalumas daug metų vertinamas labiau nei kompetencija, tai ir rezultatas toks kaip yra. Kai vietos valdžia nebetiki nei jie patys, o visi viešieji pirkimai padalinti.

 

klausimas 2019-02-14 14:39:41 IP: 78.61.182.252

O tai tą nuotrauką paskui įrėminti ir ant sienos pakabinti? o gal galėtų iš karto su rėmeliu atnešti?

 

Domas 2019-02-14 13:22:28 IP: 80.187.112.49

Nepamirškit,kad Kaunas buvo nuvarytas žemiau plintuso valdant "ožio" gaujai???Lietuva praskolinta valdant "konservatnykam" milijardais už 9%metiniū Kubiliaus ,Šimonytės su neišliustruota komuniste Grybauskaite priešaky??Seimia buvo nepritarta Zbignevo Jedinskio pateiktam įstatymo projektui nuimti KGB ELitui apsauga ,kuri buvo uždėta praeitos kadencijos seimo 75 metams.Nepritarė dauguma konservatoriai ir valstiečiai žalieji.Kol liustracija nebus padaryta,tol Lietuva neatsigaus? Kol komunistū partija nebus paskelbta nusikalstama,tol valdžioj sėdės neišliustruoti komunistai-KGBistai ir jū palikuonys???

 

nuomonė 2019-02-14 12:32:06 IP: 91.36.187.11

manau pasirinktas ne koks palydovas?

 

to Tiesa 2019-02-14 10:25:13 IP: 78.58.40.112

Kad kažkam kelti baimę,vien tik grožio ir meilės sau, deja, neužtenka...

 

Domas to tiesa 2019-02-14 10:14:35 IP: 80.187.112.49

Ar tu garantuoji savo turtu uz konservatnykus?? Jeigu garantuoji tada išsiviešink,o jei netsitiks taip kaip sakai ,tada turtas psssss???

 

Tiesa 2019-02-14 08:23:29 IP: 83.171.6.20

Pritariu komentuotojui Jonui. Ar pastebite kaip senoji gvardija bijo Andriaus ir jo komandos? Jie puikiai supranta, kad atėjus Andriui ir jo komanadai pasibaigs išlaidavimai ir pinigų taškymai. Šiuo metu kaip pastebite pradėta milžiniška kompanija prieš Andrių. Įrodo konkurentų baimę. Agituokime už Andrių ir jo komanadą jei norime pokyčių mūsų rajone.

 

Jonas 2019-02-13 23:25:20 IP: 84.15.190.182

Pats neparankiausias kandidatas vagiantiems ir melžiantiems biudžetą. Agitavau ir agituosiu ne tik savo kaimą, bet ir žmonos gimtinę balsuoti už Bautronio chebrą. Pirmyn vyrai, laikas išguiti melžėjus!

 

tas pats lygis 2019-02-13 23:19:59 IP: 78.58.40.112

Gricius prieš praeitus rinkimus buvo į talką pasitelkęs brolį Astijų...

 

Iš Nemakščių 2019-02-13 23:19:32 IP: 78.58.41.20

Labai puiki staigmena buvo. Pradarau duris ir matau J. Juozapaitį ir A. Bautronį. Abu šaunūs ir puikų vyrukai. Jie mane nustebino. Kviečiu visus palaikyti A. Batronio kandidatūrą.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990