2020-10-21, trečiadienis, 04:22.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Gražus Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos startas

2016-09-14, paskelbė Romena Antanavičienė
Gražus Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos startas

   Nors saulėti orai neleidžia pamiršti vasaros, mokslo metai jau įgauna vis didesnį pagreitį. Pirmokėliai kiekvieną dieną vis drąsesni, penktokai vis triukšmingesni, o vyriausieji gimnazistai vis dažniau palinksta prie papildomos literatūros ar matematikos uždavinių. Taip, mokslo metai Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje jau įsibėgėjo, ir mes turime kuo pasidžiaugti.  

 

        Šiuos mokslo metus pradėjo 365 mokiniai ir 28 priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai . 1-4 klasėse mokosi 92 pradinukai, 5-8 klasėse mokosi 127 mokiniai, o I-IV gimnazijos klasėse  - 146 gimnazistai. Labai apsidžiaugėme III gimnazijos klasės mokinių gausa – net 40 mokinių, baigusių pagrindinio ugdymo programą, pasiliko tęsti mokslus ir siekti vidurinio išsilavinimo mūsų gimnazijoje.

 

       Džiugu, jog mūsų gimnaziją pasirinko gausus būrys naujokų, atėjusių iš Paupio, Šienlaukio, Gylių, net Žalpių apylinkių. Kas rytą į pamokas atvežama 214 mokinių ir priešmokyklinukų, gyvenančių toliau nei 3 kilometrai nuo gimnazijos. Kaip ir kasmet gausiausiai mokinių atvyksta iš Sujainių – Anžilių ir Viduklės geležinkelio stoties gyvenviečių.

 

       Šiais mokslo metais sumažėjo mokinių, gaunančių nemokamą maitinimą, skaičius. Tikėtina, jog tai lėmė pagerėjusi mūsų šeimų ekonominė situacija. Kaip ir praėjusiais mokslo metais, taip ir šiais, mokinius, mokytojus bei kitus gimnazijos darbuotojus maitins IĮ „V.Gailienės valgykla“. Bus tęsiamos vaisių ir pieno programos vaikams.

 

        Gimnazija visus mokinius ir kitus bendruomenės narius pasitiko atsinaujinusi ir vis dar gražėjanti. Apie naujai ir puikiai įrengtas patalpas priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiams garsas sklinda net ir už rajono ribų,  o kur dar posėdžių salė, mokytojų poilsio kambarys – arbatinė, biblioteka – informacijos centras (tik čia dar nėra baldų). Pirmomis dienomis iš nuostabos aikčiojo ir žavėjosi aplinka ne tik nauji mokytojai, bet ir senbuviai bei mokiniai. Taip pat džiaugiamės, kad Viduklės gimnazijoje yra sudarytos sąlygos mokytis vaikams, turintiems judėjimo negalią: yra ne tik mokytojo padėjėjai, bet ir kopiklis, padedantis mokiniui  vežimėliu patekti į reikiamą korpusą ar aukštą. 

 

          Pradžia – labai graži. Sėkmės ir darnos visai gimnazijos bendruomenei! 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990