2020-10-22, ketvirtadienis, 09:59.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Graži gamta ir tvarkinga aplinka - tai mūsų namai

Graži gamta ir tvarkinga aplinka - tai mūsų namai

Skardus ir nuoširdus juokas spalio 6 d. popietę aidėjo ne tik Nemakščių bendruomenės namuose, bet ir kieme. Nemakščių bendruomenės santalkos neformalios jaunimo grupės savanoriai su savo mažaisiais draugais antradienį į bendruomenės namus rinkosi gerai nusiteikę ir su šypsenom veiduose, nes visi jau žinojo, kad ši popietė bus ypatinga.

 

Nemakščių bendruomenė vykdydama Aplinkos apsaugos projektą „Graži gamta ir tvarkinga aplinka - tai mūsų namai“ (iš Raseinių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos) ir Nemakščių bendruomenės santalkos neformalios jaunimo grupės savanoriai vykdydami Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektą „NĖRA „AŠ“ – YRA „MES“ buvo paruošę įsimintiną piešimo konkurso ir įvairiausių stalo žaidimų išbandymų dieną. Tą popietę visi dalyviai „išliejo“ ant popieriaus lapo savo mintis apie gamtą - mūsų namus, skubėjo užsiimti įdomesne veikla - naujų stalo žaidimų analizavimu, badmintono rakečių išbandymu turnyre.

 

Smagiai ir turiningai praleistas laikas kartu byloja, kad būryje galime ne tik išgyventi savotišką sielų bendrystę, bet ir padaryti daug prasmingų darbų.

 

 

Lina Mejerienė, Nemakščių bendruomenės santalkos pirmininkė

Toma Stanislavičiūtė, NBS Neformalios jaunimo grupės atstovė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990