2020-10-31, šeštadienis, 18:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 9:18.

Dorinio ugdymo mokytoja Laimutė Neverdauskienė: A. Bautronis – žmogus, už kurį kalba darbai (3)

2019-02-22, paskelbė TS-LKD Raseinių skyrius
Dorinio ugdymo mokytoja Laimutė Neverdauskienė: A. Bautronis – žmogus, už kurį kalba darbai

Džiugu, kad Raseinių rajone dar yra jaunų žmonių, kurie uoliai dirba ne iš kokių nors išskaičiavimų, bet iš idėjos. Būtent toks yra Andrius Bautronis.  Dažnai jo geri darbai daromi tyliai, o jie ir kalba už šį jauną žmogų.

 


Mes susipažinom prie dvylika metų. Jis tik ką buvo atvykęs į Ariogalą. Susitikome Ariogalos mokykloje. Andrius tuo metu dar studijavo, bet tai sėkmingai derino su darbu mokykloje. Kai šis jaunas ir nepaprastai energingas mokytojas įeidavo pro mokyklos duris, rodos, viskas aplink nušvisdavo. Pritapo ir įsiliejo į kolektyvą nepaprastai greitai. Išsyk tapo savas, greitai patraukė jaunimą į savo pusę. Tai vėliau išnaudojo ir savo visuomeninėje veikloje.

 


Andrius visada būdavo pirmas padėti, jei tik kada kokios pagalbos reikėdavo. Net prašyti nereikėdavo. Pamenu, kai teko darbuotis kitoje mokykloje. Pasisiūlė pavežti iki darbo. Ir darė tai ilgą laiką – nuo durų iki durų. Būdavo atvejų, kai tokios pagalbos prireikdavo ir asmeniniais reikalais. Jei negalėdavo pats padėti, rasdavo kitus žmones. Jis tebėra tas, kuris kilus bet kokiai bėdai bus pasiruošęs padėti.

 


Man yra žinomas ne vienas atvejis, kai A. Bautronio šeima ne kartą asmeniškai padėjo daugiavaikėms šeimoms ar nukentėjusiems nuo gaisro. Šie geri darbai greičiausiai niekur nenuskambėjo. Kuklumas. Andrius – ne iš tų žmonių, kuris būtų linkęs pats kalbėti apie savo gerus darbus. Kai jauni žmonės gali sau rasti aibes pramogų, jis linkęs dalintis save kitiems, rimtai žiūri į gyvenimą, į kitus žmones, į jų poreikius.  Jau kurį laiką Andrius kartu su žmona globoja mergaitę iš vaikų namų. Jai gera šioje šeimoje. Tos mergaitės akys viską pasako.

 


Nei metai, nei valdžia Andriaus nepakeitė, kaupiasi tik jo patirtis. Koks Andrius buvo toks ir išliko – kiekvieną pavergiantis savo paprastumu ir nuoširdumu, visada gerai nusiteikęs, pastebintis kiekvieną aplinkui, dėmesingas ir paslaugus. Jokių skirstymų – turtingas ar neturtingas, senas ar jaunas, galintis būti kažkuo naudingas ar ne.

 


Kūrybiškumas,  atsakingumas ir atsidavimas kitiems – tai, kas jį skiria iš kitų žmonių. Neabejoju, kad šios savybės yra nepaprastai būtinos būsimam Raseinių rajono merui.
 

Kiti straipsniai:

 

Į rajono gyventojų duris beldžiasi kandidatai

Penkių vaikų mama Danutė Aleksienė: Raseinių taryboje būtinas atstovas šeimoms

Lina Volfienė: savivalda turėtų būti arčiau žmogaus

Kandidatas į Raseinių rajono merus A. Bautronis: „Niekada nedarau sutarties su savo sąžine“

Mingaudas Tamaliūnas, kandidatas į Raseinių rajono Tarybą, TS-LKD sąraše Nr. 3

Lina Stulgienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 4

Genovaitė Šartusienė, kandidatė į Raseinių rajono Tarybą, Nr. 9

Jaunius Kazlauskas – kandidatas į Raseinių rajono Tarybą: turime atskleisti šio krašto privalumus

Andriaus Bautronio atsakymas į „Naujo ryto“ publikaciją: „Politiniams varžovams tapau per stiprus“

Kandidatas į Raseinių rajono Tarybą Alfredas Bardauskas: „Žmogus turi atiduoti duoklę savo kraštui“

Pranas Gedminas: Raseinių rajonas – neatrastos galimybės verslui

D. Klizienė: normaliai išsivysčiusioje visuomenėje pirmiausia turėtų būti išvystytos socialinės paslaugos

Kaimas – ne tik vyresnei kartai

Visas TS-LKD kandidatų sąrašas

Medikas M. Tamaliūnas : „Noriu, kad ir kiti gerai gyventų“

 

 

Politinė reklama,  bus apmokėta iš TS-Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių skyriaus rinkimų sąskaitos. S.Nr 2018/11/28-01-II

 

 

 
 
Contact form

 

Jonas 2019-02-21 14:03:07 IP: 84.15.181.172

Teko asmeniškai kreiptis į Tarybos narius pagalbos,kai buvo bandoma nusavinti bendruomenes namus. Vienintelis padėjo. Tikrai laikas ateiti dirbantiems

 

Laimutei 2019-02-21 09:47:40 IP: 78.58.40.112

Pirmiausiai, patarimas: jausmus Andriui reiškit atsargiai, nes galit supykdyti savo viršininkę Marytę. Antra, klausimas: Jūs labai aktyviai priešinotės Ariogalos parkelio medžių naikinimui, gal galėtumėt įvertinti savo favorito vaidmenį šioje istorijoje? Trečia, ar esate ką nors girdėjusi apie konformizmą? Ketvirta, tepadeda Jums Dievas.

 

Baisu 2019-02-21 09:40:08 IP: 78.58.43.106

IR vel politine reklama. Viskas tik del akiu dumimo.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990