2018-10-23, antradienis, 06:12.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:18, leidžiasi 18:12, dienos ilgumas 9:54.

Draugiškas košės valgymas

2017-11-17, Ingrida Račickienė
 Draugiškas košės valgymas

      Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos sveikatinimo grupė praėjusią savaitę mokyklos bendruomenę pakvietė priimti antrąjį iššūkį, t.y. savo maisto racioną papildyti grūdiniais produktais.Todėl šią savaitę sveikatinimo grupės vadovė Ingrida Račickienė, kartu su savo ugdytiniais pirmokėliais, koše pavaišinti nutarė savo mažuosius draugus.

 

       Pirmiausia pirmokėliai aplankė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučius, kuriuos pasveikino linksma dainele, o mokytoja Ingrida priminė šio mėnesio sveikatiados iššūkį ir grūdų naudą žmogui. Pirmos klasės mokinukai, nedrąsiai paėmę ištiestą priešmokyklinuko delnuką, žaidė  „Viru viru košę“. Žinoma, tikros košės, kuri buvo labai gardi, mokinukai ragavo ir iš puodynės. Mokytoja Regina Vaičiulienė pamokė žaidimą apie duonelės minkymą ir kepimą, po to  visi vaišinosi pilno grūdo duonele.  

 

        Tą dieną košę ,,virėme“ ir valgėme  pas pačius mažiausius mokyklos vaikučius - darželinukus, kuriems padėjo auklėtoja Vilma Bersėnienė ir auklytė Vita Bakanauskienė. Košės ragavo antrokėliai, kartu su savo mokytoja Lina Liutkiene, trečiokėliai ir ketvirtokėliai - su mokytoja Roma Skarbaliene. Taip pat pirmokėliai mokė ,,virti košę“ pavaduotoją Nijolę Lukoševičienę. Džiugu, kad košės valgymas, puiki nuotaika ir smagus bendravimas visiems labai patiko.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144