2020-10-29, ketvirtadienis, 00:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:31, leidžiasi 16:57, dienos ilgumas 9:26.

Derlingas ruduo Biliūnuose

2020-09-29, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Derlingas ruduo Biliūnuose

Kai esi toks protingas, tuomet žinai atsakymus, į visus klausimus, o kai žinai visus atsakymus, nebelieka vietos svajonėms. Kai neturi svajonių, nebėra ko daugiau laukti, nes svajonės yra tikslai.

 

   Kiekvienas sumanymas prasideda svajonėmis, o sumanymo virsmas realybe visuomet lydimas ilgo ir varginančio darbo. Nepaisant pasaulinės Covid - 19 pandemijos, kuri stipriai pakoregavus mūsų gyvenimus ir veiklas, Biliūnų kaimo bendruomenė džiaugiasi dviem įgyvendintais projektais.

 

   Dalyvavę ir laimėję „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenių įtinklinimo projektą sukūrėme savo bendruomenės tinklapį https://biliunai.lt/, kuriame nuo šiol dalinsimės aktualiausia informacija. Pastaruoju laikotarpiu tai ypač aktualu, kai daugiau, kaip pusmetį siautėjanti pandemija, pakeitė bendruomenės veiklas, sumažino tiesioginį bendravimą ir susitikimus. Sukurtas tinklapis tarnaus kaip bendruomenės veiklos naujienų ir aktualijų naujienraštis, padėsiantis įtraukti skaitmeninėje atskirtyje esančius bendruomenės narius, efektyviau rasti bendruomenei aktualių problemų sprendimo būdus ir priemones elektroninėje erdvėje. Tikimės, kad sėkmingai prisidėsime prie projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslo – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis.

 

   Kitas projektas „Biliūnų viešosios erdvės atnaujinimas" įgyvendintas pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ pateiktą paraišką, padėjo įgyvendinti senas svajones bei prisidėjo prie gyvenamosios vietos patrauklumo, žinomumo ir lankomumo, Biliūnų kaimo bendruomenės viešosios erdvės infrastruktūros statinių funkcionalumo, estetinės išvaizdos, ilgaamžiškumo, bendruomenės sutelkimo, solidarumo bei tapatybės, pilietiškumo stiprinimo, socialinės atskirties mažinimo, asmeninių ir socialinių gebėjimų, kultūrinės ir švietėjiškos veiklos, kūrybiškumo, saviraiškos, išprusimo ugdymo. Talkų metu buvo perdažyti medinės infrastruktūros statiniai, atnaujinta viešojoje erdvėje esanti informacinė medžiaga, naujomis pakeistos Lietuvos trispalvė, istorinė ir Biliūnų kaimo bendruomenės vėliavos, pastatyta nauja ąžuolinė skulptūra „Diena ir naktis", kurioje gėlių ir lapų fragmentai žymi Biliūnų pokyčius, tiksintis laikrodis - skaičiuoja iškilią istoriją nuo 1492 metų ir primena, kad labai svarbu niekada nesiliausi svajoti.

 

Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990