2020-08-04, antradienis, 02:51.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:47, leidžiasi 21:25, dienos ilgumas 15:38.

„Cinkelio“ išvyka į Merkinę

2019-10-08, Audrius Noreika
„Cinkelio“ išvyka į Merkinę

Gera bendradarbiauti ir bendrauti, dalintis gerąja patirtimi. Spalio 5-osios popietę Šiluvos mėgėjų teatro kolektyvas „Cinkelis“ išsiruošė į Merkinę, kur miestelio gyventojams dovanojo E. Untulio nesusipratimų komediją „Čerauninkės eksperimants“.

 

Merkinės kultūros centro mėgėjų teatro kolektyvas dalyvavo šių metų respublikinio renginių ciklo mėgėjų teatrų  festivalyje „Šiluvos devyndienis 2019“. Vykdydami kultūrinius mainus ir mes keliavome pas juos. Šiltai ir nuoširdžiai sutiktos, apdovanotos aplodismentais ir dovanomis, su plačiomis šypsenomis veiduose dėkojome ir mes merkiniškiams. Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkės įgaliotos surengėme saugaus eismo akciją – viktoriną, patikrinome saugaus eismo keliuose žinių bagažą, padovanojome šviesą atspindinčių priemonių, kad tamsiais rudens ar žiemos vakarais, keliaudami keliu pėstieji būtų labiau matomi ir saugesni. Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ turi tikrai nuostabių draugų.

 

Esame dėkingi už bendradarbiavimą ir draugystę visam Merkinės kultūros centro kolektyvui, o ypač režisierei Laimutei Jakštienei.                                                                                                                                                                   

 

Dėkojame RRKC kultūros centro vadovybei už suteiktą galimybę vykdyti kultūrinius mainus. Ačiū ir visam „Cinkelio“ kolektyvui už puikų vaidinimą.

 

Teksto autorė:

Mėgėjų teatro vardu „Cinkelio“ aktorė Justina

Teksto nuotraukos Stasio Juzikio

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144