2020-05-28, ketvirtadienis, 15:33.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:03, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:49.

Butų savininkų bendrijos „Žemaitija“ vasaros užbaigimo šventė

2013-09-01, paskelbė Airinas JERMOLAJEVAS
Butų savininkų bendrijos „Žemaitija“ vasaros užbaigimo šventė

   Š.m. rugpjūčio 30ąja dieną, Vaižganto 22-ojo namo gyventojai rinkosi į savo kiemą kur vyko ,,Butų sąvininkų bendrijos Žemaitija’‘ vasaros užbaigimo šventę  pavadinimu ,,Vasarėlė lik sveika‘‘.

 

 

  Šventėje vyko sportinės rungtys: ,,Kamoliukų mūšis‘‘ ,  ,,Smiginis‘‘ , krepšinio varžybos ir kt.  Šventė puiki  vieta susipažinti su kaimynais, kurių dar ne visai pažysti.  Apdovanoti sportininkus atvyko LR Seimo narys Gintautas Mikolaitis sveikindamas ir linkėdamas sėkmės nuo viso LSDP Raseinių skyriaus narių.

 

 

   Po sportinės dalies vyko ir šokiai. Tokią gražią šventę, vasaros palydėtuvių ir naujų mokslo metų sutiktuvių sugalvojo bendrijos pirmininkas Vaidas Kringelis bei Ona Babonienė, bet be ištikimų rėmėjų nebūtų ir gražios šventės. Tad dėkojame šios šventės rėmėjams t.y  LR Seimo nariams Edmundui Jonylai ir Gintautui Mokilaičiui, Raseinių tarybos nariams Onai Babonieniai ir Antanui Kilčauskui, Raseinių miesto seniūnijos seniūnui Jonui Elzerbergui,  M. Tamaliūno klinikai ir UAB ,,Kajovika‘‘ savininkui V.Kaminskui. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusius prie šios bendrijos šventės

 

 

 

Autoriaus nuotraukos

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144