2018-09-20, ketvirtadienis, 11:24.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:14, leidžiasi 19:34, dienos ilgumas 12:20.

Augustė ir Roberta Žikaitės tapo Lietuvos jaunių pirmenybių čempionėmis

2018-07-02, Matas Skamarakas

Birželio 20-21 dieną  Klaipėdoje vyko lengvosios atletikos jaunių pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai.

400 m bėgimo rungtyje Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo pirmąją vietą (rezultatas 57,82 s), o 200 m bėgimo rungtyje trečiąją (rezultatas 25,83 s). 800 m bėgimo rungtyje Augustė Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo pirmąją vietą, o 400 m bėgimo rungtyje antrąją (pasiekti asmeniniai rezultatai 2:12,57 min. ir 58,29 s). Estafetiniame bėgime 4 x 100 m Urtė Kščenavičiūtė (tr. E.Petrokas), Kristina Kapliauskaitė (tr. E.Petrokas), Augustė Žikaitė (tr. M.Skamarakas), Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo trečiąją vietą (asmeninis rezultatas 50,77 s). Komandinėje įskaitoje  Raseinių rajonas iškovojo trečiąją vietą.