2020-10-26, pirmadienis, 04:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:25, leidžiasi 17:04, dienos ilgumas 9:39.

Aš galiu ir noriu padėti! (4)

2020-09-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Aš galiu ir noriu padėti!

Išsilavinimas ir profesinis kelias


Tiek mano pašaukimas, tiek įgytas išsilavinimas, tiek profesinis kelias visada buvo susijęs su didžiuliu noru padėti aplinkiniams. Būtent todėl pasirinkau studijuoti socialinio darbo studijų programą anuometinėje Kauno aukštesniojoje medicinos mokykloje (dabar Kauno kolegija), po to tęsiau studijas Kauno Technologijos universitete, kur gilinausi į viešąjį administravimą, bei tuo pačiu metu studijavau Kauno kolegijoje, o vėliau Vytauto Didžiojo universitete įgijau ir Socialinių mokslų magistro laipsnį Socialinio darbo studijų kryptyje. Esu metodinės knygos „Socialinis darbas su rizikos šeimomis“ bendraautorė. Nuo 2015 m. iki 2018 m. Socialinio darbo tarybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos narė.


Visada norėjau būti naudinga bei reikalinga likimo nuskriaustiems ir gyvenimo kovą pralaimintiems žmonėms – sunkumus patiriančiose šeimose augantiems vaikams ir jaunuoliams, apleistiems ir vienišiems senoliams, nuo įvairių priklausomybių kenčiantiems žmonėms, neįgaliesiems. Dirbau slaugos ligoninėse ir dar dirbu vienoje iš jų, rūpinausi krizę patiriančiomis šeimomis, o 2016 m. realizavau vieną iš savo svajonių - Ariogaloje atidariau Vaikų dienos centrą. Džiaugiuosi, kad realiais darbais galiu prisidėti prie vaikų ir jaunuolių socialinių praktinių įgūdžių ugdymo, įvairių gyvenime reikalingų kompetencijų lavinimo ir paprasčiausiai rūpinuosi tuo, kad jie turėtų vietą, kur rastų ne tik duonos kąsnį, bet ir palaikančią, draugišką ir saugią aplinką.


Kuo galiu būti naudinga?
Tikiu, kad mano turimos žinios ir patirtis socialinio darbo srityje tikrai gali padėti  gyventojams. Ir toliau nuoširdžiai dirbsiu socialinio darbo srityje bei stengsiuosi palengvinti gyvenimą tiems, kuriems pagalbos labai reikia. Noriu padėti jiems įveikti kylančius rūpesčius ir problemas, atsakyti į rūpimus klausimus, paskatinti ir motyvuoti veikti, o nesėkmės atveju – būti šalia ir pagelbėti įveikiant gyvenimo iššūkius.


Vertybės ir asmeninės savybės
Mano bičiuliai kartais juokauja, kad turiu energijos tiek, kad jos užtektų visam Raseinių rajonui apšviesti. Esu kompetetinga, aktyvi, pilna entuziazmo ir energijos. Man yra svarbus socialinio teisingumo užtikrinimas, tolerancijos skatinimas ir betarpiško žmogiško ryšio tarp visų socialinių sluoksnių palaikymas.


Turiu mylinčią šeimą, stengiuosi būti tinkamu pavyzdžiu savo paauglei dukrai. Nepaprastai mėgstu krepšinį, gerus filmus ir laisvalaikį gamtoje.


Aš nestokoju pasitikėjimo, kūrybiškumo ir drąsos, todėl prašau Jūsų pasitikėjimo ir balso artėjančiuose LR Seimo rinkimuose. Tikiu, kad darbas Seime įgalintų mane kurti geresnę visuomenę, panaudojant savo turimas žinias, patirtį ir energiją, nes „Aš galiu ir noriu padėti!“


Nuoširdžiai
Donata Klizienė,
Kandidatė į LR Seimą

 

LR Seime itin trūksta aukštąjį išsilavinimą turinčių ir socialines problemas išmanančių žmonių. Donata būtent tokia - išsilavinusi, puikiai išmananti socialinį darbą ir turinti daug ryžto.  Tikiu, kad savo jaunatvišku entuziazmu išspręs ne vieną problemą, sukurs pridėtinę vertę LR Seimo veikloje. Aš tikiu Donata, kviečiu pasitikėti ir Jus!
Kandidatas į LR Seimą - Vidmantas Merkliopas


 

 

Politinė reklama. Apmokėta iš V.Merkliopo rinkiminės kampanijos sąskaitos.

 
 
Contact form

 

Vytas 2020-09-30 21:47:55 IP: 78.58.43.40

Geri zmones i seima nelenda-tik arba verstaskuriai arba kurie nieko daugiau nemoka-tik malti liezuviu ir priimineti sveiku protu nesuvokiamus istatymus- turiu omenyje Landsbergiu klana-konservatorius

 

Tai jau taip... 2020-09-21 12:19:44 IP: 84.46.244.117

o kur paliks savo pinceri jei zmones sukvailtu ir ja isrinktu?

 

Palaikantis 2020-09-21 09:19:59 IP: 195.182.82.194

Labai puikus žmogus. Sėkmės rinkimuose. Manau, kad kaip tik ir reikia tokių žmonių Seime kaip Donata, kad būtų atstovaujami mūsų krašto žmonės. Vytas galimai visada piktas ant gerų žmonių.

 

vytas 2020-09-18 10:31:17 IP: 78.58.43.40

Gerb kliziene,nelisk i seima ,nes ten tikrai nepateksi,nes seimas ne vaiko dienos centras Ariogaloje,kuri sukurei su seimos biciuliais Bautroniais

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990