2020-09-22, antradienis, 07:37.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:19, leidžiasi 19:27, dienos ilgumas 12:8.

Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika” - vokalinės muzikos koncertas draugai draugams ,,Vokalizė“.

2020-01-31, Paulina Mickutė
Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika” - vokalinės muzikos koncertas draugai draugams ,,Vokalizė“.

 Sausio 31 dieną VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika“ vyko vokalinės muzikos koncertas ,, Vokalizė “ ir diskusijų popietė/konkursas  ,, Sielos maistas- muzika, kūno maistas-...“.

 

Po renginio organizatorė ir mokytoja Ramunė Jurkienė kalbėjo : ,, Kaip jau žinote, mūsų mokykloje vaikai gyvena įvairiausioje muzikoje, noriai renkasi ir turi galimybę išmokti groti ne vienu muzikos instrumentu, bet ugdytis ir savo vokalinius gebėjimus. Kadangi dauguma šios mokyklos mokinių pasirinkę ir solinio dainavimo pratybas, todėl jau antrus metus iš eilės savo vokaliniais gebėjimais mokiniai noriai dalinasi ir su draugais.“

 

Koncerte skambėjo dainos : A. Orlovos ,,Mėnulis“, E. Tolvaišienės ,, Puokštė žemei“,  lietuvių liaudies daina  ,,Tų diedelių dainavimas“, D. Guetta  ,,Titanium“, lietuvių partizanų daina ,, Jei ne auksinės vasaros“ ,  Bjele ir Peru ,, Brolužis“, I. Šeduikienės ,, Nupiešiu Lietuvą“, ,, Youth “ ,, Daughter“ , M. Linkytės ,,Padovanojau“, K. Mašanausko  ,,Kokia nuostabi ,,Lietuva esi“,  lietuvių partizanų daina ,, Rudens naktis sustojo“.

   

Vėl šalia koncerto norėjosi ir diskusijos. Tema kaip ir pernai -  ,, Sielos maistas - muzika, kūno maistas -...“.

 

Kiekviena mokinė atliko namų darbus: savo atliekamai dainai (sielos maistui)  savo rankomis sukūrė ir kūnui skirtą palaimingą maistą parinkdama ir pavadinimą, derantį atliekamos dainos pavadinimui: ,,Natų šokis“, ,,Saldi muzika“, ,,Mažosios natelės“, ,,Melodijos keksiukai“, ,,Šokoladinė muzika“, ,, Tai , kas įkvepia“, ,, Muzikinis tinginys“..

 

Diskusijos metu prie arbatos puodelio, patiekalų estetinį grožį ir skonį dalyviai vertino balais.  Šventės dalyviai apdovanoti padėkos raštais, o nominantų laukė 2 nominacijos ir daiktiniai prizai. Abiejų  nominacijų laimėtoja išrinkta ta pati dalyvė - Ugnė Tamošaitytė, pristačiusi konkursui ,, Melodijos keksiukai".

 

Čia vaikai turtino ir savo sceninę patirtį. Ir mokytoja, ir mokinės patikino, kad koncertuoti ne tėveliams, o draugams yra emociškai sudėtingiau.

 

Mokytoja Ramunė pastebėjo, kad tokie renginiai ir suartina mokinius.

 

Linkime ir toliau dažnai dalintis sielos maistu- spalvingais koncertais bei puikių idėjų buriant draugėn talentingus mokinius.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144